دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی و برندسازی در شبکه‌های اجتماعی با کمپین‌های دیجیتال

دیجیتال مارکتینگ، کلید رونق در کسب و کار

افزایش قدرت برند شما با استفاده از تکنیک های دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ بهترین راه (اگر نگوییم تنها راه) برای ایجاد و افزایش فاصله با رقبایتان در بازار کار و تجارت است. اگر مخاطبان شما با برند شما احساس آشنایی کنند و آن را دوست داشته باشند نصف راه را رفته اید. آن موقع است که باید با محصول و خدمات خوب و عالی مشتریانتان را عاشق برند خود کنید. به اطراف خود نگاه کنید. وقتی که به گوشی موبایل فکر می کنید چه برندهایی ابتدا به ذهنتان می رسد؟ لوازم خانگی چطور؟ یخچال؛ تلویزیون؟ مواد غذایی چطور؟ شیر، بستنی، روغن مایع؟ این ها همان برندهایی هستند که موفقند. دوست داشته باشید یا نه این ها برندهایی هستند توانسته اند گوی سبقت را از برندهای مشابه بربایند. و این اتفاق نمی افتد مگر با مارکتینگ (=بازاریابی)، هم ازنوع دیجیتال و هم غیردیجیتال.

خدمات کانون آنی بین در حوزه دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی و برندسازی در شبکه های اجتماعی Social Network Marketing and Branding

برندسازی در اینستاگرام

ما برای برند شما یک صفحه رسمی در شبکه اجتماعی اینستاگرام ایجاد می کنیم و از ابتدا آن را مدیریت کرده و مطابق جدول زمانی جلو می بریم. در تمامی مراحل نرخ مشارکت و تعامل کاربران Engagement Rate را بالا نگاه خواهیم داشت و با ایجاد کمپین های مختلف مخاطبان را با برند، محصولات و خدمات شما آشنا می سازیم. همچنین ما پل ارتباطی مخاطبان با شما خواهیم بود و به طور منظم چکیده نظرات، درخواست و شکایات مردم را به شما منتقل خواهیم کرد. از طرفی اطلاعیه ها و مواردی که لازم است مستقیما از طرف برند شما به مخاطبانتان منتقل شود را با شیوه مناسب به آنان منتقل می کنیم. در واقع ما در کانون آنی بین بخشی از واحد روابط عمومی شما خواهیم شد که اختصاصا برند شما را در فضای اینستاگرام نمایندگی کرده و با مردم و مخاطبان شما ارتباط صمیمی و گرم و با شیوه ای مناسب برقرار خواهیم کرد.

خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی Social Media Marketing آنی بین برای برندها در اینستاگرام

نحوه ایجاد و راه اندازی و مدیریت صفحه اینستاگرام برای برندها

آنالیز حضور و فعالیت رقبا در شبکه اینستاگرام

تهیه‌ی راهبرد برند شما و برنامه ریزی برای حضور در اینستاگرام به همراه طراحی کمپین های مختلف

تولید محتوای مناسب شامل فیلم، عکس، متن، مسابقه و استفاده از آن‌ها مطابق برنامه ریزی انجام شده

تعامل با مخاطبان و نمایندگی برند شما در اینستاگرام

افزایش مداوم نرخ مشارکت اعضا و تعداد مخاطبان واقعی

آنالیز کمپین و ارائه راهکارهای به دست آمده برای افزایش نفوذ برند در میان مردم

حداقل هزینه‌ی این بخش ماهیانه 5 میلیون تومان است که مبلغ نهایی براساس حجم پروژه تعیین می گردد

در حین برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی استفاده از تیزرهای تبلیغاتی با موضوع مشخص اجتناب ناپذیر است. در کانون آنی‌بین ساخت تیزرهای تبلیغاتی در بهترین کیفیت و با بالاترین استانداردها انجام می شود. مخاطبان در شبکه های اجتماعی به ویدیو تا 70% بیشتر از متن و عکس اهمیت می دهند.

مطالب این صفحه مفید بود؟ لطفا به ما امتیاز دهید

گاهی نیز ممکن است بخواهید در میانه راه و در گرماگرم ارتباط با مخاطبان در شبکه های اجتماعی با یک فیلم کوتاه 2 تا 5 دقیقه ای، خدمات و محصولات و یا امکانات مجموعه خود را به نمایش بگذارید. تولید فیلم های تبلیغاتی در دپارتمان فیلمسازی کانون آنی بین به طور باورنکردنی و به خوبی انجام می شود.

 


 

سئو SEO و محتوای وبسایت برند شما

ساخت تیزر تبلیغاتی و تلویزیونی

برند شما حتما یک وبسایت دارد. اگر وبسایت رسمی ندارید پس چرا درحال مطالعه این مطلب هستید؟ همین حالا با یک شخص یا گروه معتبر طراحی وبسایت تماس بگیرید. ما در کانون آنی بین طراحی وبسایت انجام نمی دهیم اما خوشحال خواهیم شد در این زمینه به شما مشورت دهیم. این وبسایت اصلی ترین پایگاه رسمی شما در اینترنت خواهد بود. یک وبسایت خوب باید در تعداد زیادی از موارد بهینه باشد. یکی از آنها SEO یا Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی برای موتورها جستجو مثل Google است. SEO یک دنیای بزرگ است که هیچ گاه نمی توان ادعا کرد تمام آن در بهینه ترین حالت ممکن قرار دارد اما ما در کانون آنی بین تمام تلاش خود را خواهیم کرد که Google رابطه خوبی با وبسایت شما داشته باشد و هنگامی که کاربران اینترنت کلید واژه های مرتبط با شما را جستجو می کنند وبسایت شما در اولین نتایج گوگل قرار گیرد.

محتوای وبسایت هم جزو موارد حیاتی است. یک وبسایت باید محتوای مناسبی شامل متن، عکس، فیلم، جدول، نمودار و غیره داشته باشد تا به مخاطب کمک کند اطلاعات بهتر و کاملتری در مورد خدمات و محصولات شما به دست بیاورد. کانون آنی بین در تولید این محتوا نیز به شما کمک خواهد کرد.

 


 
 

در دوران رکود چه کنیم؟

معمولا به محض اینکه حرف از کاهش بودجه به میان می آید، کسب و کارها از هزینه های تبلیغاتی و بازاریابی خود می کاهند اما حقیقت این است که چنین کاری در کوتاه مدت نتیجه ای غیر از کاهش فروش ندارد.

در واقع شرکت ها پس از کاهش هزینه های بازاریابی اگرچه از هزینه های خود می کاهند اما کاهش فروش و در نتیجه درآمد هم آنقدر هست که اثر کاهش هزینه ها را از بین ببرد و به کاهش سود بینجامد و تازه این همه ماجرا نیست چرا که شما با کاهش هزینه های بازاریابی از سهم خود در بازار نیز خواهید کاست و هنگامی که دوران رکود اقتصاد پشت سر گذاشته شود به سختی خواهید توانست سهم خود از بازار را بازیابید و اگر بخواهید چنین کاری را نیز انجام دهید باید چندین برابر هزینه بازاریابی صرفنظر شده در دوران رکود، هزینه کنید.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یعنی بازاریابی دیجیتال. یعنی بازاریابی محصولات ، خدمات و سرویس های یک برند در فضای اینترنت و موبایل. اینستاگرام و تلگرام هم در همین دسته قرار می گیرند. به بیان دیگر درست مانند این که شرکت ، سازمان و مغازه شما در فضای مجازی مشغول فعالیت و معرفی خود به مشتریان باشد. حتی می توانید در این فضا اقدام به ارائه خدمت و فروش محصولات خود بکنید. اما این همه ماجرا نیست. حضور منظم و دایمی شما در فضای دیجیتال باعث می شود رابطه بهتری با مخاطبان پیدا کنید تا آنها شما را به عنوان یک برند دوست داشته باشند. آن هنگام است که می توانند راحت تر تبدیل به مشتری خدمات و محصولات شما شوند.

فعالیت برند شما در شبکه های اجتماعی؟ چرا و چگونه؟

شاید بتوان اسم آن را جزء جدایی ناپذیر زندگی شخصی و کاری تا اطلاع ثانوی گذاشت. دنیای دیجیتال با پیشرفته ترین و کارآمدترین راه های ارتباطی که روز به روز به آن ها نیز افزوده می شود موجب شده تا اجتماع‌ها و جوامع بیش از پیش به یکدیگر نزدیک شوند. این پدیده باعث شده که تاثیر محسوسی نیز در دنیای کسب و کارها بیافتد. امروزه شاهد ارتباط تنگاتنگی بین سازمان ها، مشتریان آن ها و شهروندان در شبکه های اجتماعی هستیم که به جزء لاینفک کانال های ارتباطی شرکت ها به منظور تعامل با محیط بیرون تبدیل شده است.

فراموش نکنید: هر شبکه اجتماعی ویژگی ها و شخصیت خاص خود را دارد و استراتژی مناسب خود را نیز طلب می کند. برای موفقیت در هر شبکه اجتماعی باید با همه جنبه ها و قابلیت های آن آشنا بود تا بتوان بهترین بهره را از آن برد و به موفقیت رسید.

فراموش نکنید: باید سلیقه و ذائقه کاربران هر شبکه اجتماعی را به تفکیک شناسایی کرد. ما در کانون آنی بین زمان زیادی را صرف شناسایی و درک نیازهای شبکه های مختلف اجتماعی کرده ایم.

فراموش نکنید: تولید محتوای مناسب برای هریک از این شبکه های اجتماعی لازمه موفقیت است. کانون آنی بین بهترین محتوا که اثربخش ترین و کارآمدترین است را برای کسب و کار شما تولید می کند و آن را در بهترین زمان در شبکه های اجتماعی موردنظر منتشر می کند. بدین ترتیب بیشترین مخاطب با بالاترین نرخ ارتباط و تعامل برای سازمان شما ایجاد خواهد شد. یک ماهی‌گیر باتجربه و توانمند می‌داند که چه توری را به چه شکل، در کجا و در چه زمانی بگستراند تا بهترین و بیشترین صید را داشته باشد.

آیا همه شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما مناسب است؟ آیا هر محتوایی به کار سازمان شما می آید؟ مسلما خیر! از این رو است که می گوییم باید مخاطبان شما در شبکه های اجتماعی که حضور دارند شناسایی شده و سپس تمام تلاش و توان خود را دقیقا روی آن قسمت ها متمرکز کنیم.

کانون آنی بین شکل گرفته از اعضای خلاق و توانمند در امر تبلیغات دیجیتال است که همواره بهترین ها را برای شما به ارمغان می آورند.


بازاریابی محتوا و تولید محتوا چیست؟

وب‌لاگ‌ها، اینفوگرافیک‌ها، ویدئوها، ایمیل‌ها، کتاب‌چه‌های الکترونیکی (e-books)، بروزرسانی‌های شبکه‌های اجتماعی و مطالب مندرج در وب‌سایت. بله، همه این موارد محتوا هستند و همان‌طور که می بینید در همه جا وجود دارند. به همین دلیل داشتن استراتژی برای بازاریابی محتوا که با ارزش های اصلی سازمان شما و نیازها و خواسته های مخاطبان شما همسو باشد اهمیت ویژه ای دارد.

باید ذائقه مخاطب را شناخت و بر اساس آن وارد عمل شد. ایجاد محتوای مفید و با ارزش لازمه کسب و کار شما بوده و فارغ از صنف و صنعت می بایست به یک اولویت تبدیل شود. در واقع با استفاده از بازاریابی محتوا می توانید این مساله مهم که برای مخاطبان خود ارزش قائل هستید را به آن ها نشان دهید.

خدمات بازاریابی محتوا در کانون آنی بین گسترده بوده و با اینکه هر رسانه و کانال منحصر به فرد بوده، پروسه نگارش محتوا برای ما یکسان است:

در ابتدا ما صنعت و مشتریان شما را به دقت بررسی کرده و تحقیقات و مطالعات کاملی را در این زمینه انجام می دهیم. در کانون آنی بین برآنیم تا علاقه و سلیقه مشتریان و احیانا مشکلاتی که تجربه می کنند را شناسایی نماییم.

در مرحله دوم بهترین استراتژی را برای ارائه و تقویت محتوا آماده می کنیم. ما بر روی مخاطبان شما تمرکز کرده و اصلی ترین رسانه ها و کانال های ارتباطی مناسب را انتخاب می کنیم. محتوای خوب چه ارزشی دارد وقتی مخاطبان شما محتوا را پیدا نکرده و مشاهده نکنند؟

در مرحله سوم ما محتوای با کیفیت، مرتبط و مفید را برای شما ایجاد می کنیم. این محتوا دقیقا متناسب با هر گروه مدنظر از مخاطبان شما تهیه می شود و همچنین مناسب شبکه ای است که در آن حضور دارند. بهترین و لذیذترین غذا برای مخاطبان سخت گیر.

در نهایت نوبت به پخش محتوا می رسد. کانون آنی بین پس از تهیه محتوای مناسب، آن را در بهترین زمان در شبکه ها و رسانه های موردنظر پخش کرده و بدین ترتیب بیش ترین تعداد مخاطب را برای شما جذب می کند. همان طور که غذای خوب به یک سرو حرفه ای و برنامه ریزی شده نیاز دارد.

در پایان باید تمام بازخوردها را مستند کرد و گزارش جامعی از نحوه عملکرد و نتایج کمپین آماده نمود.

 

محتوای وبسایت برند شما

کسانی که به سایت شما مراجعه می کنند قصد تصمیم گیری دارند. اطلاعاتی ارزشمند را تهیه کنید که به مخاطبان شما قدرت تصمیم گیری می دهد. محتوای با کیفیت برای وب سایت این کار را به خوبی انجام می دهد.

وب سایت باید به بهترین شکل و کوتاه ترین زمان ممکن شما را به بازدیدکنندگان معرفی کند و بتواند که سازمان را در صنعتی که فعالیت دارید حرفه ای جلوه دهد. عناوین و متن های سایت باید مخاطب را درگیر کرده و قانع کننده باشند. با خدمات محتوای وب سایت کانون آنی بین، بازدیدکنندگان از حضور در سایت شما خشنود شده و تجربه دلنشین، موثر و مفیدی را به خاطر خواهند سپرد. همین مساله موجب افزایش رتبه و بازدید وب سایت شما می شود.

کانون آنی بین با تجربه فراوان در خلق و تهیه محتوای وب سایت، بهترین خوراک را برای مخاطبان شما تهیه می کند. محتوای شما باید با مخاطب حرف بزند و تنها یک سرآشپز حرفه ای که می تواند چنین غذایی را آماده کند. به دستپخت کانون آنی بین اعتماد کنید و از آن لذت ببرید!

با ما تماس بگیرید. همکاران ما آماده ارايه مشاوره برای پروژه شما هستند.

برندهای بزرگ به ما اعتماد کرده‌اند

ما به بسیاری از برندها کمک کرده ایم تا پیام خود را بهتر منتقل کنند

همراهی قابل اعتماد

انتخاب یک آژانس تولیدکننده فیلم و تیزرهای تبلیغاتی یک مساله بغرنج است! به همین خاطر از تولید محتوای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام گرفته تا ساخت فیلم هویت برند ما با شما هستیم.

هوش و خلاقیت

با ایجاد توازن بین خلاقیت و استراتژی های تعیین شده، سخت ترین پیچیدگی‌ها را به زیبایی حل می کنیم بدون آنکه هر کدام فدای دیگری شود. نسبت خلاقیت به استراتژی ما ۱:۱ است.

راه‌حل‌های به‌صرفــه

به خود افتخار می کنیم که همیشه در تقاطع کیفیت و هزینه قرار داریم! به این معنا که بیشترین نتایج خارق‌العاده را از هر ریال هزینه ای که برای تولید فیلم ، تیزر و آگهی خود می‌کنید برایتان استخراج می‌کنیم.

با ما بیشتر آشنا شوید

همین امروز با ما تماس بگیرید

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 الی 18 آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما هستیم