X
تعرفه قیمت هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی و تلویزیونی

ساخت تیزر تبلیغاتی و تیزر تلویزیونی

خدمات و محصولات شما باید دیده و شناخته شوند. و این باید به درستی اتفاق بیافتد!

همه این ها مهم هستند! این که آگهی و تیزر تبلیغاتی شما رئال باشد یا انیمیشن... با چه تجهیزاتی تولید شود.... داستانی باشد یا معرفی محصول... فانتزی باشد یا کلاسیک... همه این ها مهم است اما مهمترین موضوع این است: آیا پیام شما به مخاطب می رسد؟ آیا تیزر تبلیغاتی شما حس خوبی در مخاطب ایجاد می کند؟

دوران تیزر و آگهی های تبلیغاتی گل درشت با پیام های مستقیم و مشمئز کننده به سر رسیده. این را به یاد داشته باشید، هرچه پیام شما مستقیم تر باشد احتمال بازخورد منفی و پس زدن آگهی شما در مخاطب بیشتر است. سال ۱۳۹۷ است!

ما در کانون آنی بین پیام شما را به صورت غیرمستقیم در قالب یک تیزر تبلیغاتی یا آگهی تلویزیونی به مخاطبانی که دوست دارید می رسانیم. به نحوی که شما را بیشتر دوست داشته باشند!

برای راحتی شما، بسته‌هایی را به صورت پیش‌فرض طراحی کرده ایم که در جدول پایین مشاهده می کنید. ما طبق تجربه و بررسی پروژه های مختلف به این نتیجه رسیده‌ایم که ساخت تیزر تبلیغاتی و آگهی تلویزیونی با بودجه‌ای کمتر از ۱۰ میلیون تومان نمی‌تواند اثربخش باشد و از طرفی هم بازخورد‌های مناسب برای تحلیل موفقیت پروژه را در اختیار شما قرار نمی‌دهد. اما اگر می‌خواهید برای شروع و با هزینه ای کم در این راه قدم بگذارید، هیچ نگرانی وجود ندارد؛ شما می‌توانید پروژه خود را با هماهنگی اولیه با بودجه‌ای کمتر ۱۰ میلیون تومان هم آغاز کنید.

جدول هزینه و قیمت - به روز رسانی : مرداد 97

هزینه و تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی ، آگهی و تیزر تلویزیونی

.

کلاس A

کلاس B

کلاس C

ویژه استارتاپ های کوچک

برآورد هزینه

از 50 میلیون تومان

از 30 میلیون تومان

از 10 میلیون تومان

از 5 میلیون تومان

مدت زمان تولید پروژه

از 50 روز

از 30 روز

از 30 روز

از 30 روز

مدت زمان خروجی نهایی

تا 60 ثانیه

تا 60 ثانیه

تا 30 ثانیه

تا 60 ثانیه

فرمت و ابعاد پروژه

4k FullHD FullHD FullHD

مدلسازی ، انیمیشن و رندر سه بعدی

yes-tick yes-tick - -

استانداردهای پخش صداوسیما

yes-tick yes-tick yes-tick yes-tick

استفاده از گوینده حرفه ای با صدای آشنا

yes-tick yes-tick yes-tick yes-tick

تدوین تخصصی | اصلاح رنگ

yes-tick yes-tick yes-tick yes-tick

تیم کارگردانی و تولید متخصص

yes-tick yes-tick yes-tick yes-tick

موشن گرافیک | ویدیوگرافیک | اینفوگرافیک

yes-tick yes-tick yes-tick

در صورت نیاز

تهیه استوری بورد

yes-tick yes-tick - -

استفاده از دوربین و تجهیزات سینمایی مدرن

yes-tick yes-tick -

در صورت نیاز

سناریوی اختصاصی

yes-tick yes-tick - -

استفاده از هنرور یا بازیگر

yes-tick

در صورت نیاز

- -

دکورسازی و طراحی صحنه

yes-tick - - -

⦿ کلیه تیزر های تبلیغاتی تولید شده در کانون آنی بین توسط تیم تولید و کارگردانی متخصص و با تجربه و همچنین دوربین و تجهیزات حرفه ای سینمایی تهیه می شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی و تلویزیونی

- برای پروژه های خارج از تهران هزینه تولید تیزر تبلیغاتی افزایش خواهد یافت.

- هزینه های مندرج در جدول پایه قیمت می باشد. قیمت نهایی پس از اطلاع از جزییات هر پروژه ، حدود سناریو ، تعداد لوکیشن و سایر موارد محاسبه می گردد.

- در صورت نیاز به انجام عکاسی صنعتی و تبلیغاتی همزمان با پروژه ، معادل 20% تخفیف برای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی لحاظ خواهد شد. برای مشاهده تعرفه قیمت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی کلیک کنید.آشنایی با انواع تیزر و آگهی تبلیغاتی

TV Commercial and Advertising Guide 2018

معرفی برند یا "برندپرزنتیشن" : زمانی لازم است برند خود را با قدرت از رقبا جلو بیاندازید. لازم است هویت برند خود را تقویت نمایید و یا آن را ایجاد کنید. یک برند پرزنتیشن مستقیما محصول و خدمات یک برند را نمایش نمی دهد. بلکه با نمایش ارزش ها و اهداف برند، جایگاه آن را در میان رقبا ارتقا می بخشد. برندها معمولا برای تولید برندپرزنتیشن دقت زیادی کرده و از انجام هزینه های کافی نمی هراسند.

معرفی محصول : هنگامی که شما قصد دارید یک محصول را معرفی نمایید انتخاب های بی‌شماری پیش رویتان خواهد بود. باید بدانید مخاطب آگهی شما چه گروهی هستند و در کدام رسانه می خواهید آگهی را پخش کنید. مثلا تبلیغ یک شامپو با تبلیغ یک نرم افزار و اپلیکیشن موبایل و یا یک خودرو با هم متفاوت هستند. هر کدام شخصیت و نوغ خاصی از بیان را نیاز دارند. ما در آنی بین به شما کمک می کنیم تا آگهی مورد نیاز خود را با شیوه ای درست در برابر چشمان مخاطبانتان قرار دهید.

معرفی مجموعه : مجموعه تجاری، خدماتی و یا تفریحی خود را در كمتر از ٦٠ ثانیه به تصویر بكشید. امكانات ، برتری ها نسبت به رقبا و نقاط قوت خود را برای مخاطب عام به روشنی بیان كنید. البته این مهم است که بدانید برای مثال اگر کارخانه تولید قطعات یدکی خودرو دارید، فقط در صورتی که می خواهید کارخانه خودرا به مخاطب نشان دهید و فکر می کنید برای او این اهمیت دارد کارخانه شما به چه شکل است به معرفی کارخانه بپردازید. در اکثر مواقع راهبرد صحیح این است که تنها محصول خود را به نمایش بگذارید و آن را برای مشتری جذاب کنید. متاسفانه اخیرا شرکت ها و برند ها برای کاهش هزینه تولید تیزر تبلیغاتی به جای معرفی محصول اقدام به نمایش کارخانه می کندد که این تنها اتلاف زمان و هزینه است. اما برای مواردی مانند مجموعه های تفریحی یا تجاری که موضوع تبلیغ خود مجموعه است داستان متفاوت است و باید مجموعه به زیباترین و خلاقانه ترین حالت به تصویر کشیده شود.

موشن گرافیك : معمولا برای معرفی خدمات ، رویدادها و مواردی که لازم است یک موضوغ برای مخاطب به روشنی بیان شود استفاده می شود. در چند سال گذشته موشن گرافیک به طور بسیار گسترده در فضای تبلیغاتی کشور استفاده شد که به علت عدم رعایت استاندارد ها و استفاده‌های نا‌به‌جا و در موارد نا مرتبط، اخیرا با کمبود مخاطب رو به رو شده است. ساخت تیزر و آگهی تبلیغای در قالب موشن گرافیک تنها زمانی موفق خواهد بود که برای موضوع مناسب استفاده شود. موضوعات مناسب می تواند شامل معرفی خدمات و سرویس ها، اطلاع رسانی رویدادها و آموزش باشد. ما در آنی بین به مشتریانمان توصیه می کنیم تنها در صورتی که امکان تولید تیزر و آگهی ویدیویی ندارند از موشن گرافیک استفاده نمایند. اطلاغات بیشتر و هزینه تولید موشن گرافیک را در صفحه ساخت موشن گرافیک ببینید.


تیزر تبلیغاتی روغن موتور لوکینی

این پروژه در بهمن سال 96 به سفارش شرکت اتحاد روانکار ایرانیان آغاز شد و تا اردیبهشت سال 97 در 2 اپیزود توسط کانون آنی بین تولید شد.

در ابتدا طرح اولیه و سناریو بر اساس خواسته های مشتری و نکاتی که مایل بود به مخاطب انتقال یابد آماده شد. سپس مراحل طراحی استوری بورد بر اساس طرح تایید شده انجام شد. بعد از دریافت تایید نهایی استوری بورد، تیم مدلسازی اقدام به شروع مدلسازی اقلام مورد نیاز مثل محیط و گالن ها، اجزای داخل موتور، جریانات سیال روغن و غیره نمودند. همچنین برای این برند، خودروی Audi rs7 sportback انتخاب شد. مدل این خودرو از معتبرترین مراجع مدلسازی خودرو تهیه شد و پس از طراحی و نهایی شدن حرکات دوربین مطابق با سناریو، مراحل تکسچرینگ و بافت دهی، انیمیت و نورپردازی توسط تیم انیمیشن سه بعدی در کانون آنی بین انجام شد. در انتها با انجام صداگذاری و انتخاب موسیقی و فضاسازی های صوتی به سفارش دهنده تحویل و برای پخش به بازرگانی صداوسیما ارسال شد.

تیزر تبلیغاتی افرانت

پروژه ساخت تیزر تبلیغاتی راهکارهای ابری افرانت خیلی سریع و فشرده پیش رفت. سفارش دهنده قصد داشت راهکارهای ابری را با نماد مشخص CLOUD در شهر تهران نمایش دهد. با توجه به رفرنس پیشنهادی سفارش دهنده بنا شد ترکیب تصاویر هوایی با ویدیوگرافیک در شهر تهران استفاده شود. با توجه به زمان دریافت سفارش و نزدیکی به نمایشگاه الکامپ زمان تولید بسیار کم بود و باید بدون فوت وقت انجام می شد. لوکیشن ها به سرعت انتخاب شدند و برای کسب مجوز تصویربرداری هوایی از شهر تهران اقدام شد. پس از انجام تصویربرداری کار تولید و تدوین در استودیوهای آنی بین آغاز شد و با تلاش شبانه روزی ویدیوی نهایی با حداکثر جزییات و کیفیت در زمان مقرر به سفارش دهنده تحویل شد.

تیزر تبلیغاتی روغن موتور پروفی کار

کانون آنی بین تا به حال پروژه های متعددی را برای برند پروفی کار انجام داده است. در آگهی تلویزیونی روغن موتور هیبریدی پروفی کار سناریوی خارق العاده حرکت خودروی هیبریدی بر روی درب گالن و با فضاسازی جنگل تهیه و تایید شد که با صدای ماندگار نصرالله مدقالچی جذابیتی منحصر‌به‌فرد پیدا نمود. در آگهی و تیزر معرفی روغن موتور 0w40 نیز با توجه به اینکه هدف معرفی محصول و Product Oriented بود، تصمیم گرفتیم به شیوه ای جذاب محصول را بدون هرگونه حرف اضافی معرفی کنیم و مزیت های رقابتی آن را به طور شفاف به مخاطب منتقل کنیم. با توجه به اینکه مخاطب این آگهی افراد آگاه با صنف و آشنای با نوع محصول بودند می توانستیم از حواشی بکاهیم و به اصل بپردارزیم. که در نهایت این ویدیو با بازخورد فوق العاده مخاطبان مواجه شد.تیزر تبلیغاتی و آگهی تلویزیونی چیزی نیست که به دنبالش هستید؟

شرایط و تعرفه ساخت فیلم تبلیغاتی و صنعتی را ببینیدساخت تیزر تبلیغاتی برای استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا و کوچک برای استفاده از طرح پخش رایگان در صداوسیما

طرح ویژه حمایتی کانون آنی بین برای استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا و کوچک

پکیج اقتصادی ساخت تیزر تبلیغاتی برای بهره گیری از طرح پخش رایگان تبلیغات در شبکه های صدا و سیما

این طرح برای چه گروهی در نظر گرفته شده است؟

استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک شامل : تولید کنندگان صنعتی / توسعه دهندگان نرم افزار

مزیت استفاده از این طرح چیست؟

تولید تیزر تبلیغاتی و آگهی تلویزیونی مقرون به صرفه با هزینه کم

تشخیص شمول یا عدم شمول این طرح برای مشتریان با کیست؟

تنها کانون آنی بین صلاحیت تشخیص سفارش دهندگان واجد شرایط را دارد.

هزینه پخش تیزر / آگهی از شبکه های صدا و سیما چه قدر است؟

در صورت دارا بودن شرایط تعیین شده توسط بازرگانی صداوسیما ، رایگان است.

هزینه تولید تیزر تبلیغاتی در این طرح چه قدر است؟

با ۵۰ تا ۷۵ درصد تخفیف کانون آنی بین : ۵ تا ۱۰ میلیون تومان

برای بهره مندی از این طرح و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن : 88814900 - 88814800 (021) - ایمیل : info@anibeen.com


مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی چگونه است؟


تعریف پروژه

این احتمال وجود دارد که شما هنوز دقیقا این مورد را مشخص نکرده باشید که تیزر تبلیغاتی شما از چه نوعی باید باشد. می خواهید روایی و داستانی باشد یا فقط معرفی محصول باشد؟ می خواهید رئال و با تصویربرداری و بازیگر باشد و یا انیمشن 3بعدی می خواهید. ما در کانون آنی بین به طور کامل مجموعه شما و محصول یا خدماتتان را بررسی می کنیم و پیشنهادهای خودمان را برایتان شرح می دهیم. این جا مرحله ای است که کلیات کار مشخص شده که مثلا یک تیزر معرفی محصول به صورت رئال و انیمیشن ترکیبی بدون بازیگر باید ساخته شود. مدت زمان و هزینه پروژه هم در این مرحله مشخص می شود.

تهیه و تایید طرح و سناریو

اتاق فکر کانون آنی بین طی جلساتی که با شما خواهد داشت برای پروژه طرح ها و سناریوهای پیشنهادی را آماده می کند. با مشورت شما طرح نهایی انتخاب شده و بر اساس آن طرح نهایی انتخاب می شود. این مرحله بسیار با اهمیت است چرا که مسیر کل پروژه در این مرحله تعیین خواهد شد.

پیش تولید

انتخاب بازیگر (در صورت نیاز)؛ انتخاب لوکیشن، هماهنگی های عوامل، دریافت مجوزهای قانونی، تهیه متریال و ابزار و یا دکورهای لازم در این مرحله انجام می شود. در این مدت تیم کارگردانی هم با آماده سازی سایر اعضای تیم، برای یک تولید هیجان انگیز آماده می شوند.

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی چگونه است؟

تولید

اینجاست که بازی اصلی آغاز می شود. همه افراد تیم وظیفه خود را می دانند و آن را به نحو احسنت آن را انجام می دهند. اگر پروژه نیاز به تصویربرداری داشته باشد عوامل از اولین ساعات صبح (یا آخرین ساعات شب!) در لوکیشن حاضر می شوند و با هماهنگی کارگردان کارها را به ترتیب و منظم و با دقت انجام می دهند. یک گروه ناظر هم در هر زمان امور را بررسی می کنند تا از انجام بی نقص پروژه دربازه زمانی مشخص اطمینان حاصل شود. اگر پروژه نیاز به تصاویر رئال نداشته باشد هم تیم مدلسازی اولین مراحل ساخت مدل های 3بعدی را در نرم‌افزارهای سینمایی آغاز می کنند.

پست پروداکشن یا مراحل پس از تولید

اینجاست که جادو اتفاق می افتد. تمام تصاویر، گرافیک ها و صداهای ضبط شده با دستان هنرمند تیم تدوین و با هدایت کارگردان و با بهترین سخت افزار و نرم افزارهای سینمایی با هم ترکیب شده تا سناریو و طرح اولیه را به بهترین شکل جان دهند. اینجاست که ما می توانیم کمی استراحت کنیم و با نوشیدن یک فنجان چای تیزر آماده شده را تماشا کنیم.


چرا کانون آنی بین؟

چرا کانون آنی بین؟

ساخت یك تیزر خوب امروزه از مهمترین راهبردهای شركت ها و موسسات موفق است. یك تیزر تبلیغاتی اگر با توجه به اصول و قواعد فیلمسازی ساخته شده و با شناخت كافی از مخاطبان همراه باشد بی شك تاثیر چشمگیری در پیشبرد اهداف صاحب كالا یا خدمات خواهد داشت.

قبل از اینكه تصمیم بگیرید تیزر خود را در تلویزیون پخش كنید و یا در اینترنت و شبكه های اجتماعی ، مهم است كه تصمیم بگیرید چگونه تبلیغ خو درا بسازید. شركت ها و موسسات زیادی هم اكنون مشغول ارایه اینگونه خدمات تبلیغاتی به متقاضیان هستند. اما ما در كانون آنی بین كمی متفاوت نسبت به سایرین عمل می كنیم. ما هیچگاه كاری معمولی تولید نمی كنیم! تیم خلاق فیلمسازی كانون آنی بین همواره در پی كسب تجربه های جدید و نكات ریز این صنعت عظیم هستند. ما از ارائه پروژه های كوچك خوشحال ، و با انجام پروژه های بزرگ به خود می بالیم. ما همیشه سعی می كنیم با نگاهی باز تر و آگاهی از اینكه كارفرما با ارائه پروژه خود ، به ما اعتماد نموده است ، تجربه ای شیرین را از ابتدا تا انتها برای مشتریانمان رقم بزنیم.

برای ساخت یک تیزر تلویزیونی یا آگهی و ویدیویی که در اینترنت و شبکه های اجتماهی قرار است منتشر شود باید دقت فراوان داشت. یک آگهی می تواند هویت و قدرت برند شما را تعالی بخشد؛ و یا در زمانی بسیار کوتاه باعث تخریب هویت و کاهش محبوبیت برند شما شود. برای نمایش هویت برند خود در پی بهترین ها باشید. ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی از مرحله طرح مساله، ایده پردازی و نگارش سناریو تا تولید و آماده سازی نهایی دارای مراحلی است که باید در هریک از آن ها با دقت و وسواس فراوان بهترین انتخاب را انجام داد. ما در کانون آنی بین از اولین قدم که طرح نیاز و خواسته های اصلی، تا پخش نهایی و بازخوردگیری آگهی پخش شده در کنار شماییم.

آسوده خاطر باشید و با آنی بین اوج بگیرید.


برای هرگونه سفارش خاص و با شرایط ویژه ، و یا طرح سوال و كسب اطلاعات بیشتر ، با ما تماس بگیرید.

شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 الی 18

تلفن 88814900 - 88814800 (021)

ارتباط با ما در تلگرام: anibeen_pr@ / فکس : 89776545-021 / ایمیل : info@anibeen.com

کانال تلگرام کانون تبلیغاتی آنی بینصفحه اینستاگرام کانون آنی بین


مشاهده نمونه تیزرهای تبلیغاتی تولید شده در آنی بین

ساخت تیزر تبلیغاتی | ساخت تیزر | کانون آنی بین
Raiting: 4.8 out of 5 based on 150 reviews.
4.6026490066225 1 1 1 1 1 Rating 4.60 (151 Votes)

خدمات و سرویس های ما

هر آنچه شما نیاز دارید

ساخت فیلم تبلیغاتی

ساخت فیلم تبلیغاتی

ساخت و تولید فیلم تبلیغاتی و مستند تبلیغاتی برای سازمان ها و شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات ، بانک و مراکز آموزشی. مشاهده لیست تعرفه

ساخت فیلم صنعتی

ساخت فیلم صنعتی

فیلم های صنعتی و مستند صنعتی برای کارخانجات ، صنایع پالایشگاهی و نیروگاهی | برای استفاده در سمینار و نمایشگاه‌ها و معرفی به مهمانان  مشاهده لیست تعرفه

ساخت تیزر و آگهی تبلیغاتی

ساخت تیزر و آگهی تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی رئال و انیمیشن سه‌بعدی | از ابتدای ایده‌پردازی تا انتهای کار و بررسی نتایج با شما می‌مانیم. مشاهده لیست تعرفه

ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک

موشن گرافیک نوعی انیمیشن در فضای معمولا 2 بعدی است که برای معرفی و اطلاع رسانی رویداد ها و خدمات استفاده می شود. مشاهده لیست تعرفه

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی : کارخانجات | خط خودرو | پالایشگاه ها | نیروگاه ها | محصولات | آرایشی و بهداشتی | صنایع غذایی |  ساختمان مشاهده لیست تعرفه

تصویربرداری هوایی - هلی شات

تصویربرداری هوایی - هلی شات

تصویربرداری هوایی (هلی‌ شات) با بهترین تجهیزات و اوپراتور های متخصص. در پروژه های بزرگ با شماییم. توضیحات بیشتر

پروژه ها

وضعيت پروژه ها در آنی بين (به روز رسانی 12 مرداد 97)

4

رزرو / در حال اجرا


1

آماده تحویل


270

تحویل شده

تعرفه خدمات

تعرفه سال ۱۳۹۷ - جهت مشاهده جزییات هر مورد ، بر روی «مشاهده جدول تعرفه» کلیک کنید

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
از 1/5 میلیون تومان
 • کارخانجات و خط تولید
 • پروژه های ساختمانی
 • خودرو
 • محصولات و موادغذایی
 • مبلمان و دکوراسیون
 • سمینارها و رویدادهای مختلف
موشن گرافیک و انیمیشن
از 5 میلیون تومان
 • از ۳۰ ثانیه به بالا
 • دو بعدی و سه بعدی
 • گوینده حرفه ای
 • جذابیت فوق العاده
 • بیشترین حجم اطلاع رسانی
 • بازبینی و اصلاح نامحدود
تیزر و آگهی تبلیغاتی
از 10 میلیون تومان
 • از 15 تا 60 ثانیه
 • دارای موشن گرافیک و انیمیشن
 • گوینده حرفه‌ای
 • سطح كیفی بسیار بالا
 • اسلاید شو / محصول / شرکت / لوگو
 • بازبینی و اصلاح نامحدود
فیلم تبلیغاتی ، صنعتی
از 15 میلیون تومان
 • از 3 تا 15دقیقه
 • دارای موشن گرافیک و انیمیشن
 • گوینده حرفه‌ای
 • سطح كیفی بسیار بالا
 • 1080p - 4k
 • بازبینی و اصلاح نامحدود

خدمات تخصصی فیلم صنعتی و تیزر تبلیغاتی

ویژه پروژه های صنعتی و سازمانی

نمونه کارها

گزیده ای از پروژه های انجام شده توسط کانون آنی بین

مشتریان ما

برخی از مشتریان کانون آنی بین

 • بانک ملی ایران
 • بیمه دانا
 • مجتمع فراورده های فسفات کارون
 • سازمان فناوری اطلاعات ایران
 • بهمن خودرو
 • وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
 • روزنامه جام جم
 • شرکت نفت پارس
 • پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران
 • صنایع ارتباطی پایا
 • گروه صنعتی پرشین فولاد
 • شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران
 • کافه بازار
 • افرانت
 • مبین نت
 • ایسام
 • دانشگاه مهرالبرز
 • صبانت
 • پروفی کار
 • موسسه ثبتی و حقوقی ملاصدرا
 • فولاد حامیران
 • تازه پز
 • ماشین سازی شمال پیروز
 • Parkonomy UK
 • کوشا خودرو
 • گروه بازرگانی پارتیران
 • شرکت با یرپارسیان
 • شبکه مترجمین ایران

درباره ما

کانون آنی بین ، ارایه دهنده مشاوره و خدمات تخصصی تبلیغات

کانون آنی بین با بهره گیری از پرسنلی مجرب و متعهد در سال ۱۳۸۸ فعالیت حرفه ای خود را آغار نمود . هدف این گروه از ابتدا ایجاد رضایت برای صاحبان مشاغل و صنایع و همه افراد نیازمند خدمات هنری و تبلیغاتی بوده است ؛ بطوریکه با فراهم آوردن بهترین ها ، تمام خواسته مشتریان به نحو احسن برآورده شود . لذا خلاقیت ، کیفیت و نتیجه گرایی همواره خون جاری در رگ های کانون تبلیغاتی آنی بین بوده تا با بهره‌ گیری از تجربه و پشتکار و همچنین هنر و علم ، به چشم انداز های خود که همان ایجاد آرامش خاطر و گشایش کار برای مشتریان است ، نائل آید .

تماس با ما

برای استعلام قیمت و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس با آنی بین

تلفن : 88814900 - 88814800 (021)

فکس : 89776545 (021)

ایمیل : info@anibeen.com

کانال تلگرام: t.me/anibeen

ارتباط مستقیم در تلگرام: t.me/anibeen_pr

دفتر مرکزی: تهران - خیابان شهید مطهری
کلیه فعالیت های کانون تبلیغاتی آنی بین تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران است.