X
ساخت انواع تيزر موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک

فانتـزی و کارتونــی | سازمانــی | فلت | ایزومتریک | سه بعدی

موشن گرافیک در زمان کمتری نسبت به سایر ویدیوها ساخته می شود و جذابیت و کاربرد فراوانی هم دارد. با ساخت موشن گرافیک می توانید مفاهیم و موضوعاتی را که ارائه آن ها در قالب های دیگر دشوار است به راحتی نمایش دهید. ساخت موشن گرافیک اولین راهبرد جایگزین برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی رئال یا انیمیشن سه بعدی است.

ساخت موشن گرافیک | جدول هزینه و قیمت - به روز رسانی :مرداد 97

هزینه ساخت انواع موشن گرافیک

 

تا 30 ثانیه

تا 1 دقیقه

تا 2 دقیقه

تا 3 دقیقه

تا 5 دقیقه

موشن گرافیک سازمانی

-

3 میلیون تومان

4 میلیون تومان

-

-

موشن گرافیک فانتزی و فلت

-

5 میلیون تومان

8 میلیون تومان

10 میلیون تومان

-

موشن گرافیک سه بعدی

بر اساس سناریو

بر اساس سناریو

-

-

-

تصویرسازی و طراحی کاراکتر و محیط

در صورت نیاز به تصویر سازی و طراحی کاراکتر ، با توجه به نوع سناریو و حجم پروژه تعیین قیمت می گردد.

موشن گرافیک سازمانی : با مخاطب خاص برای استفاده درون سازمانی و نمایشگاهی ، ارائه آمار و اطلاعات در جلسات ، نمایش اسلاید شو عکس

موشن گرافیک کارتونی و فانتزی : با مخاطب عام برای تبلیغات ویدیویی در شبکه های اجتماعی (تلگرام و اینستاگرام) ، پخش در وبسایت و پخش تلویزیون
موشن گرافیک

شما همیشه برای ساخت فیلم ، کلیپ و تیزر تبلیغاتی خود امکان فیلمبرداری ندارید! یا محدودیت زمانی دارید و یا می خواهید کار را بدون مشکلات حمل و نقل و با کمترین مشغله ذهنی به اتمام برسانید. شاید هم می خواهید در زمانی کم ، بیشترین اطلاع رسانی را داشته باشید؟ پیشنهاد ما موشن گرافیک است. تنها با تعدادی تصویر و مقداری اطلاعات مکتوب در مورد آن ، در زمانی کم صاحب تیزر اختصاصی معرفی محصول و خدمات خود شوید. یک تیزر یا کلیپ موشن گرافیک معمولا در فضای گرافیکی ساخته می شود که به عنوان مثال در پروژه های فانتزی کانون تبلیغاتی آنی بین ، تمام کاراکترها، فضاها و اشیا به صورت وکتور طراحی و انیمیت می شوند. خلاقیت در تولید آثار موشن گرافیک بی انتهاست و ما در آنی بین به شما کمک می کنیم تا بهترین نتیجه از این نوع تبلیغات را به دست آورید.


موشن گرافیک روزنامه جام جم

روزنامه جام جم برای معرفی یکی از خدمات جدید تبلیغاتی جدیدش احتیاج به یک موشن گرافیک داشت، که برای ساخت موشن گرافیک کانون آنی بین را انتخاب کرد. همکاران کپی رایتینگ ما در کانون آنی بین با برگزاری جلسات متعدد با تیم جام۲۴ روزنامه جام جم وهمچنین اتاق فکرهای پر تنش سرانجام به یک ایده عالی رسیدند. با توجه به محدودیت زمان،‌ دوستان ما در تیم تصویرسازی و انیمیت همزمان کار روی پروژه را آغاز کردند تا بتوانیم بدون تاخیر پروژه را به پخش تلویزیون برسانیم. در موعد مقرر نسخه پیش نمایش نهایی این موشن گرافیک آماده شد و با حداقل اصلاحات برای پخش به اداره کل بازرگانی صداوسیما ارسال شد.

ساخت موشن گرافیک بانک اطلاعات کشاورزی ایران

گروه بانک اطلاعات صنعت کشاورزی ایران ایده های بزرگی برای اجرای موشن گرافیک داشتند و دست تیم اجرایی کانون آنی بین را برای اجرای ایده ها و ساخت موشن گرافیک کاملا باز گذاشتند. در. این موشن گرافیک از سبک ایزومتریک استفاده شد. سبکی که دوربین از یک زاویه ۳۰ تا ۴۵ درجه به فضا و سوژه نگاه می کند. اشیا و آبجکت ها به صورت سه بعدی ساخته می شوند و با استفاده از تکنیک های منحصر به فرد، سبکی جدید از موشن گرافیک برای ارائه به مخاطب ساخته می شود.

ساخت مجموعه موشن گرافیک های مبین نت

شرکت ارتباطات مبین نت برای چندین سال پیاپی تمامی خدمات مربوط به ساخت فیلم و تیزرهای تبلیغاتی و همچنین تولید موشن گرافیک خود را از کانون آنی بین دریافت کرد. موشن گرافیک مهاجرت از سرویس قدیم به سرویس جدید این شرکت هم مانند سایر پروژه های مبین نت در محدودیت زمانی و به صورت کاملا فشرده انجام شد. فضای فانتزی ایجاد شده برای موشن گرافیک های مبین نت همیشه بازخورد فوق العاده مخاطبان این شرکت را به همراه داشته است.

 


موشن گرافیک چیست و چگونه ساخته می‌شود؟

برای تولید هر قطعه موشن گرافیک ، هفت مرحله انجام می‌پذیرد. در اینجا ما این هفت گام را به شکلی مختصر برای شما شرح می‌دهیم

 

مرحلۀ 1) دریافت اطلاعات اولیه برای ساخت موشن گرافیک / تعریف پروژه:

ما به شما گــوش می دهیــــم

در ابتدا ما به اهداف و موضوعات مورد نظرتان گوش می‌دهیم تا محتوایی را که قصد دارید با مخاطبان‌تان درمیان بگذارید را درک کنیم. خواسته های شما را بررسی و حدود نوع و طرح موشن گرافیک را مشخص می کنیم. پس از مشخص شدن مدت زمان انجام پروژه و نهایی نمودن شرایط همکاری، دیدگاه اولیۀ ما در آنی بین از چگونگی متن و نحوۀ تولید کار شکل می گیرد.

ساخت موشن گرافیک: دریافت اطلاعات اولیه و تعریف پروژه

مرحلۀ 2) نگارش سناریوی موشن گرافیک:

ما برای شما می نویسیــــم

ممکن است شما خود دستی در نویسندگی داشته باشید و در شکل‌دهی بخشی‌هایی از داستان‌ و روایت آن، با ما همراهی کنید. در هر صورت شما همیشه این فرصت را دارید تا طرح‌های پیشنهادی ما را با اصلاحات و تغییراتی که مد نظرتان است، به شکل دلخواه خود دربیاورید. این نخستین مرحله‌ای است که باید برای ساخت موشن گرافیک تأیید شما را دریافت کنیم؛ چرا که تنها با تأیید سناریوست که ما در آنی بین می‌توانیم وارد مقطع بعدی کار شویم.

ساخت موشن گرافیک: نگارش سناریو

مرحلۀ 3) تصویرسازی اولیه:

ما برای شما طـرح می زنیـــم

با در نظر گرفتن چارچوب کاری و ویژگی‌های برند شما، گرافیست‌های ما نمونه‌هایی از تصاویر ثابت پیشنهادی خود را طراحی و آماده می‌کنند تا شما بیشتر به فضا و شمایل ویدئو و ارتباط بین تصویر و صدا پی ببرید. ما معتقدیم این مرحله می‌تواند بهترین درک را از اینکه ویدیوی موشن گرافیک نهایی شما چگونه خواهد شد و شامل چه چیزهایی است به شما منتقل کند. در این نقطه ما در آنی بین برای دومین بار، به دریافت تأیید شما نیاز خواهیم داشت.

ساخت موشن گرافیک: تصویرسازی اولیه

مرحلۀ 4) ضبط گفتار متن:

صدای گوینـده را برایتان ضبط می کنیـــم

ما به شما کمک می کنیم تا صدای ایده‌آل و مناسب با برند و بودجۀ خود را بیابید. علاوه بر این، شماری از گویندگان توانای کشور هم در این زمینه با ما در آنی بین همکاری می‌کنند. سپس در بهترین استودیوهای تخصصی صدا عملیات ضبط را انجام می دهیم.

ساخت موشن گرافیک: ضبط گفتار متن

مرحلۀ 5) متحرک سازی یا انیمیت:

ما به طـرح شما جان می دهیــــم

وقتی سناریو، تصاویر نمونه و صدای گوینده به تأیید سفارش‌دهنده رسید، ساخت تصاویر متحرک برای موشن گرافیک آغاز می‌شود. به این مرحله انیمیت می گوییم. فرایند انیمیت به هیچ عنوان سریع نیست و این مرحله، بسته به مدت‌زمان کار و حجم محتوای گرافیکی ممکن است تا چند هفته طول بکشد. به همین دلیل است که پیش از این مرحله، باید در آنی بین تمام مراحل قبلی به تأیید مشتری رسیده باشد.

ساخت موشن گرافیک: متحرک سازی یا انیمیت

مرحلۀ 6) تدوین و صداگذاری:

صدا و تصویر را برای برایتان ترکیب می کنیـــم

تمامی صداها و افکت‌های مرتبط با اثر در این مرحله اضافه می‌شوند، صداهای زائد حذف می‌گردند و موسیقی‌ کار نیز به آن افزوده می‌شود.

ساخت موشن گرافیک: صداگذاری

مرحلۀ 7) آماده‌سازی نهایی:

دنیای جدیدی برای برنـــد شما می سازیـــم

ویدیوی موشن گرافیک شما با توجه به مشخصات فنی مورد نیازتان با فرمت و اندازۀ دلخواه، به دست شما می‌رسد. حالا ما می‌توانیم در آنی بین کمی استراحت کنیم و یک فنجان چای بنوشیم!

ساخت موشن گرافیک: آماده‌سازی نهایی


 

موشن گرافیک چیست و چگونه ساخته می‌شود؟

ساخت موشن گرافیک نمایشگاهی

ساخت تیزرهای نمایشگاهی برای معرفی محصولات و خدمات شرکت و کارخانه ، جهت پخش در نمایشگرهای نصب شده در محل غرفه شما. این تیزرها به صورت موشن گرافیک (گرافیک و انیمیشن کامپیوتری) ساخته شده و نیازی به فیلمبرداری ندارند. به همین دلیل در مدت زمان کوتاهی آماده شده و همچنین از هزینه کمتری برای ساخت برخوردارند.

موشن گرافیک تبلیغاتی برای فضای اینترنتی ، شبکه های اجتماعی ، تلگرام و شبکه های موبایلی و یا حتی تلویزیون

در صورتی که قصد تبلیغات در اینترنت ، شبکه های اجتماعی ، وایبر ، و یا حتی درج تیزر در وبسایت خودتان را دارید این بهترین انتخاب شما خواهد بود. با سفارش ساخت یک تیزر موشن گرافیک کوتاه ، جذاب کلاسیک و یا مهیج و اکشن ، محصولات و خدمات خود را در فضای مجازی معرفی نمایید. همچنین راه اندازی کمپین تبلیغاتی از این طریق بسیار مطلوب و نتیجه بخش خواهد بود. این رده جدید از تبلیغات با توجه به اینکه با هزینه ای کم مخاطبان بسیاری دارد ، مورد توجه بسیاری از شرکت ها و تولیدکنندگان قرار گرفته است.

ساخت تيزر گرافيكي و موشن گرافيك با جذابيت بسيار بالا جهت نمايش دادن خدمات مورد نظر و تصاوير مرتبط ، به همراه تصاوير و نام و لوگو. اين نوع تيزر و كليپ نيازي به فيلمبرداري ندارد و مقرون به صرفه تر از تيزر ويديويي كه نياز به فيلمبرداري دارد مي باشد.

برای هرگونه سفارش خاص و با شرایط ویژه ، و یا طرح سوال و كسب اطلاعات بیشتر ، با ما تماس بگیرید.

شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 الی 18

تلفن 88814900 - 88814800 (021)

ارتباط با ما در تلگرام: anibeen_pr@ / فکس : 89776545-021 / ایمیل : info@anibeen.com

کانال تلگرام کانون تبلیغاتی آنی بینصفحه اینستاگرام کانون آنی بین

ساخت موشن گرافیک | کانون آنی بین
Raiting: 5 out of 5 based on 88 reviews.
4.5730337078652 1 1 1 1 1 Rating 4.57 (89 Votes)

خدمات و سرویس های ما

هر آنچه شما نیاز دارید

ساخت فیلم تبلیغاتی

ساخت فیلم تبلیغاتی

ساخت و تولید فیلم تبلیغاتی و مستند تبلیغاتی برای سازمان ها و شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات ، بانک و مراکز آموزشی. مشاهده لیست تعرفه

ساخت فیلم صنعتی

ساخت فیلم صنعتی

فیلم های صنعتی و مستند صنعتی برای کارخانجات ، صنایع پالایشگاهی و نیروگاهی | برای استفاده در سمینار و نمایشگاه‌ها و معرفی به مهمانان  مشاهده لیست تعرفه

ساخت تیزر و آگهی تبلیغاتی

ساخت تیزر و آگهی تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی رئال و انیمیشن سه‌بعدی | از ابتدای ایده‌پردازی تا انتهای کار و بررسی نتایج با شما می‌مانیم. مشاهده لیست تعرفه

ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک

موشن گرافیک نوعی انیمیشن در فضای معمولا 2 بعدی است که برای معرفی و اطلاع رسانی رویداد ها و خدمات استفاده می شود. مشاهده لیست تعرفه

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی : کارخانجات | خط خودرو | پالایشگاه ها | نیروگاه ها | محصولات | آرایشی و بهداشتی | صنایع غذایی |  ساختمان مشاهده لیست تعرفه

تصویربرداری هوایی - هلی شات

تصویربرداری هوایی - هلی شات

تصویربرداری هوایی (هلی‌ شات) با بهترین تجهیزات و اوپراتور های متخصص. در پروژه های بزرگ با شماییم. توضیحات بیشتر

پروژه ها

وضعيت پروژه ها در آنی بين (به روز رسانی 12 مرداد 97)

4

رزرو / در حال اجرا


1

آماده تحویل


270

تحویل شده

تعرفه خدمات

تعرفه سال ۱۳۹۷ - جهت مشاهده جزییات هر مورد ، بر روی «مشاهده جدول تعرفه» کلیک کنید

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
از 1/5 میلیون تومان
 • کارخانجات و خط تولید
 • پروژه های ساختمانی
 • خودرو
 • محصولات و موادغذایی
 • مبلمان و دکوراسیون
 • سمینارها و رویدادهای مختلف
موشن گرافیک و انیمیشن
از 5 میلیون تومان
 • از ۳۰ ثانیه به بالا
 • دو بعدی و سه بعدی
 • گوینده حرفه ای
 • جذابیت فوق العاده
 • بیشترین حجم اطلاع رسانی
 • بازبینی و اصلاح نامحدود
تیزر و آگهی تبلیغاتی
از 10 میلیون تومان
 • از 15 تا 60 ثانیه
 • دارای موشن گرافیک و انیمیشن
 • گوینده حرفه‌ای
 • سطح كیفی بسیار بالا
 • اسلاید شو / محصول / شرکت / لوگو
 • بازبینی و اصلاح نامحدود
فیلم تبلیغاتی ، صنعتی
از 15 میلیون تومان
 • از 3 تا 15دقیقه
 • دارای موشن گرافیک و انیمیشن
 • گوینده حرفه‌ای
 • سطح كیفی بسیار بالا
 • 1080p - 4k
 • بازبینی و اصلاح نامحدود

خدمات تخصصی فیلم صنعتی و تیزر تبلیغاتی

ویژه پروژه های صنعتی و سازمانی

نمونه کارها

گزیده ای از پروژه های انجام شده توسط کانون آنی بین

مشتریان ما

برخی از مشتریان کانون آنی بین

 • بانک ملی ایران
 • بیمه دانا
 • مجتمع فراورده های فسفات کارون
 • سازمان فناوری اطلاعات ایران
 • بهمن خودرو
 • وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
 • روزنامه جام جم
 • شرکت نفت پارس
 • پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران
 • صنایع ارتباطی پایا
 • گروه صنعتی پرشین فولاد
 • شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران
 • کافه بازار
 • افرانت
 • مبین نت
 • ایسام
 • دانشگاه مهرالبرز
 • صبانت
 • پروفی کار
 • موسسه ثبتی و حقوقی ملاصدرا
 • فولاد حامیران
 • تازه پز
 • ماشین سازی شمال پیروز
 • Parkonomy UK
 • کوشا خودرو
 • گروه بازرگانی پارتیران
 • شرکت با یرپارسیان
 • شبکه مترجمین ایران

درباره ما

کانون آنی بین ، ارایه دهنده مشاوره و خدمات تخصصی تبلیغات

کانون آنی بین با بهره گیری از پرسنلی مجرب و متعهد در سال ۱۳۸۸ فعالیت حرفه ای خود را آغار نمود . هدف این گروه از ابتدا ایجاد رضایت برای صاحبان مشاغل و صنایع و همه افراد نیازمند خدمات هنری و تبلیغاتی بوده است ؛ بطوریکه با فراهم آوردن بهترین ها ، تمام خواسته مشتریان به نحو احسن برآورده شود . لذا خلاقیت ، کیفیت و نتیجه گرایی همواره خون جاری در رگ های کانون تبلیغاتی آنی بین بوده تا با بهره‌ گیری از تجربه و پشتکار و همچنین هنر و علم ، به چشم انداز های خود که همان ایجاد آرامش خاطر و گشایش کار برای مشتریان است ، نائل آید .

تماس با ما

برای استعلام قیمت و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس با آنی بین

تلفن : 88814900 - 88814800 (021)

فکس : 89776545 (021)

ایمیل : info@anibeen.com

کانال تلگرام: t.me/anibeen

ارتباط مستقیم در تلگرام: t.me/anibeen_pr

دفتر مرکزی: تهران - خیابان شهید مطهری
کلیه فعالیت های کانون تبلیغاتی آنی بین تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران است.