تصویربرداری هوایی | هلی شات انجام هلی شات و پروژه های تصویربرداری هوایی با کیفیت 6K | تصحیح رنگ تخصصی

انجام خدمات تخصصی تصویربرداری هوایی «هلی‌شات» برای فیلم و تیزرهای تبلیغاتی

انجام هلی شات و پروژه های تصویربرداری هوایی با کیفیت 6K | تصحیح رنگ تخصصی با تصاویری کاملا شفاف | پرواز و مانورهای نرم و روان

خدمات تصویربرداری هوایی کانون آنی بین

جدول اطلاعات فنی در مورد تجهیزات و امکانات تصویربرداری هوایی در پروژه های صنعتی و تبلیغاتی

پرنده های موجود

پرنده های چهار و هشت پره (کواد و اکتا کوپتر) جهت استفاده در پروژه های مختلف فیلم تبلیغاتی و تیزر تبلیغاتی

نوع دوربین

دوربین‌های سینمایی در پرنده های متوسط ، دوربین های کامپکت در پرنده های کوچک

کیفیت و ابعاد تصویر

6K تا 1080p بسته به نیاز پروژه و در خواست سفارش دهنده

قابلیت پرواز

در فضای باز و بسته | روز و شب | حداکثر ارتفاع 500 متر و فاصله تا 3 کیلومتر از مبدا | پرواز در بازه های زمانی 30 دقیقه ای

موارد استفاده

ساخت فیلم صنعتی و تبلیغاتی | ساخت تیزر تبلیغاتی | پروژه‌های صنعتی

مجوزهای لازم

در هر پروژه لازم است مجوزهای لازم از نهادهای امنیتی و ذیربط اخذ گردد

هزینه و تعرفه قیمت

حداقل هزینه انجام تصویربرداری هوایی توسط کانون آنی‌بین برای هر جلسه 5 میلیون تومان می باشد

در پروژه های ساخت فیلم تبلیغاتی و تیزر تبلیغاتی کانون آنی بین هزینه جداگانه ای برای تصویربرداری هوایی دریافت نمی شود

مطالب این صفحه مفید بود؟ لطفا به ما امتیاز دهید

به چه خدماتی نیاز دارید؟

خدمات ما در آژانس تبلیغاتی کانون آنی‌بین

گزیده‌ای از تولیدات آنی‌بین

ANIBEEN SHOWREEL

تصویربرداری هوایی یا هلی‌ شات چیست؟

فیلمبرداری هوایی (هلی‌ شات) این امکان را به شما می‌دهد که مکان مورد نظر را از نمای دلخواه به تصویر بکشید و کارگردان فیلم خود باشید. پرنده‌های بلندپرواز کانون آنی‌بین با گذر از خیابان‌ها و جاده‌ها، کارخانه‌ی شما را چشم‌نوازتر از آنچه که چشم‌ قادر به دیدن است در حافظه‌ی خود نقش می‌کند.

این پرنده‌ها تا بلندترین ارتفاعات پرواز می‌کنند، دشت‌‌ها و صحراها را در می‌نوردند و با عبور از مسیرهای سخت‌گذر، ناب‌ترین تصاویر را از معادن و نیروگاه‌ها به ثبت می‌رساند.

تصویربرداری هوایی (هلی‌ شات) امکان بی‌نظیری است تا کارخانه، خط تولید، معدن، پالایشگاه، نیروگاه، بنادر، صنایع فراساحل، پروژه های عمرانی و یا سایر مکان‌های مد نظر خود را از ارتفاع‌ دلخواه و زوایای مختلف به مخاطب خود نمایش دهید.

در این شیوه‌ی شگفت‌انگیز، هلی کم / پهباد‌ / مولتی روتور / پرنده کانون آنی‌ بین که مجهز به دوربین‌هایی بسیار با کیفیت هستند، آزادانه بر فراز محل مورد نظر به پرواز در می‌آیند و با استفاده از مهارت تیم باتجربه‌ی ما در کانون آنی‌ بین، غنی‌ترین و جذاب‌ترین تصاویر ممکن را با بالاترین کیفیت تصویربرداری دریافت می‌کند و جلوه‌‌ای اعجاب‌انگیز به پروژه‌های شما می‌افزاید.

matrice 600 - inspire - mavic 2 pro

با خدمات تصویربرداری هوایی می‌توانید بر روی دریاها به حرکت درآیید

با خدمات تصویربرداری هوایی (هلی‌ شات) می‌توانید بر روی دریاها به حرکت درآیید و سکوها و اسکله‌های نفتی یا کشتی‌های خود را با شکوه هرچه‌تمام‌تر به مخاطب خود معرفی و ارائه نمایید. کانون آنی‌ بین با بهره‌گیری از به‌روزترین ربات‌های پرنده، تصاویری باورنکردنی را به ثبت می‌رساند تا فیلم‌های صنعتی و تبلیغاتی خود را در بالاترین سطح استاندارهای جهانی آن‌گونه که شایسته‌ی شماست در اختیار قرار دهد.

این ربات‌ها قادر به تصویربرداری با کیفیت 4K هستند و مجهز بودن آن‌ها به گیمبال سه‌محوره (لرزش‌گیر دوربین) باعث می‌شود تا تصاویری شفاف‌ و رنگ‌هایی زنده را در آرامشی خیره‌کننده شاهد باشید؛ تجربه‌ای که برای هر کسی بدل به خاطره‌ای منحصربه‌فرد می‌گرددد.

با خدمات تصویربرداری هوایی می‌توانید بر روی دریاها به حرکت درآیید

همه‌ی ما از کودکی با نوعی حسرت به پرواز پرندگان می‌نگریستیم. گاهی خود را پرنده‌ای تصور می‌کردیم که از فراز آسمان برهمه‌چیز مسلط است. خانه، کوچه، شهر… همه‌چیز از آن بالا زیباتر به نظر می‌رسد.

پرواز، همیشه بزرگترین آرزوی انسان بوده و شاید به همین دلیل باشد که یکی از ویژگی‌های مشترک قهرمانان کودکی ما، پرواز بوده است. امروز تجربه‌ی پرواز و تماشای آنچه آرزو داریم، به آسانی امکان‌پذیر است. ما با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات تصویربرداری هوایی، تجربه‌ی تماشای بُعد تازه‌ای را به چشمان شما هدیه می‌دهیم.

مجوز های لازم جهت انجام عملیات تصویربرداری هوایی

کلیه پروژه هایی که در سطح شهرها و یا محیط های عمومی انجام می گردد ، نیازمند اخذ مجوز های لازم از نهاد های مرتبط نظامی و امنیتی و هم چنین سازمان های خاص در اطراف محل انجام هلی شات می باشند. همچنین تصویربرداری هوایی در اطراف فرودگاه ها ، ورزشگاه با حضور جمعیت ، اطراف مراکز امنیتی و نظامی تا شعاع 3 کیلومتر ممنوع می باشد.

ما از چه تجهیزاتی برای تصویربرداری هوایی استفاده می کنیم؟

کارشناسان ما پس از بررسی ابعاد و نیازهای هر پروژه ، از بهترین انتخاب های موجود استفاده خواهند کرد. این انتخاب ها می تواند از بین پرنده های کامپکت آماده پرواز مجهز به دوربین های فوق العاده 6k باشد.

برای سفارش دهنده نوع تجهیزات اهمیتی نخواهد داشت. آنچه مهم است تصاویری با کیفیت ، خلاقانه و بدیع است.

هزینه تصویربرداری هوایی به چه صورت محاسبه می شود؟

این نکته را فراموش نکنید: تصاویر هوایی به تنهایی هیچ ارزشی ندارند. بلکه استفاده از آنها در پروژه های تبلیغاتی و مستند است که باعث ایجاد ارزش برای ویدیوی نهایی می شود.

به همین دلیل است که ما در کانون آنی بین توصیه می کنیم تصویربرداری هوایی را به عنوان ابزاری برای افزایش ارزش فیلم و تیزر و ویدیوی نهایی ببینید. تصویربرداری هوایی به تنهایی هیچ کمکی به پیشبرد اهداف تبلیغاتی شما نخواهند کرد.

در کانون آنی بین در صورتی که عملیات تصویربرداری هوایی در قالب پروژه ساخت فیلم تبلیغاتی ، فیلم صنعتی ، مستند و آگهی و تیزر باشد ، هزینه ی جداگانه ای برای آن در نظر گرفته نخواهد شد.

تعدادی از مشتریان آنی‌بین

برندهای بزرگ به ما اعتماد کرده‌اند

ما به بسیاری از برندها کمک کرده ایم تا پیام خود را بهتر منتقل کنند

همراهی قابل اعتماد

انتخاب یک آژانس تولیدکننده فیلم و تیزرهای تبلیغاتی یک مساله بغرنج است! به همین خاطر از تولید محتوای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام گرفته تا ساخت فیلم هویت برند ما با شما هستیم.

هوش و خلاقیت

با ایجاد توازن بین خلاقیت و استراتژی های تعیین شده، سخت ترین پیچیدگی‌ها را به زیبایی حل می‌کنیم بدون آنکه هر کدام فدای دیگری شود. نسبت خلاقیت به استراتژی ما ۱:۱ است.

راه‌حل‌های به‌صرفــه

به خود افتخار می کنیم که همیشه در تقاطع کیفیت و هزینه قرار داریم! به این معنا که بیشترین نتایج خارق‌العاده را از هر ریال هزینه ای که برای تولید فیلم ، تیزر و آگهی خود می‌کنید برایتان استخراج می‌کنیم.

با ما تماس بگیرید

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 الی 18 آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما هستیم.

برای پاسخگویی بهتر حتما قبل از تماس تلفنی این فرم بریف را مطالعه نموده و پاسخ آن‌ها را آماده نمایید.

ارسال پیام در واتس‌اپ

0933-7777044

ارسال ایمیل

[email protected]

021-88814800

021-88814900