مستندسازی و ساخت فیلم پروژه‌های ساختمانی

تولید فیلم‌ مستند و ارائه گزارش ویدئویی از روند پیشرفت پروژه‌های ساختمانی و عمرانی به صورت ماهانه، فصلی و سالانه

ساخت فیلم مستند پیشرفت پروژه‌های ساختمانی عمرانی

ساختمان | کارخانه | جاده | سد | خط لوله | خطوط انتقال نیرو…

تولید با استانداردهای کیفی *NYFA توسط تیم‌های مستندسازی آنی‌بین

تهیه گزارش‌های منظم ویدئویی و مصور چاپی از روند پیشرفت پروژه برای مدیران و مشاوران پروژه‌های ساختمانی – عمرانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

ما در کانون آنی‌بین با تجربه‌ای طولانی در زمینه مستندسازی و تهیه فیلم‌های پروژه‌های ساختمانی و عمرانی در کنار مشاوران و کارفرمایان پروژه‌های بزرگ کشور هستیم.

تیم مستندسازی کانون آنی‌بین با مراجعه منظم به محل پروژه اقدام به تهیه گزارشات ویدئویی، عکسبرداری و ثبت وقایع از مراحل انجام پروژه می‌کنند. سپس در فواصل منظم ماهانه، فصلی و سالانه اقدام به تهیه فیلم‌های مستند گزارش پیشرفت پروژه و همچنین گزارش مکتوب و مصور در تعداد مورد نیاز برای ارائه به کارفرما، مشاور و یا مدیر طرح می‌کنند.

تیم آنی‌بین همچنین با نصب دوربین‌های تایم لپس Timelapse صنعتی در نقاط مناسب، روند پیشرفت پروژه را به صورت مداوم و بدون وقفه ثبت و ضبط می‌کنند.

تعدادی از مشتریان آنی‌بین

آنی‌بین مورد اعتماد برندهای بزرگ کشور است

مشتریان ما یکی از دلایل برتری ما در بازار هستند.

تصویر فیلم و مستند پروژه‌های ساختمانی

مستندسازی و تهیه گزارش‌های ویدئویی از روند پیشرفت پروژه های ساختمانی و عمرانی به چه کاری می‌آید؟

پیمانکاران پروژه‌های بزرگ عمرانی مانند ساختمان‌های اداری و تجاری، مجتمع‌های مسکونی، ساخت واحدهای صنعتی کارخانجات، پروژه‌های راهسازی، سدسازی و غیره، با تهیه گزارش‌های منظم به صورت ویدئویی و همچنین تهیه گزارش‌های مصور مکتوب اقدام به ارائه گزارش روند پیشرفت پروژه به کارفرما و یا مشاوران طرح در بازه‌های ماهانه، سه‌ماهه و سالانه می‌کنند.

ساخت فیلم مستند پیشرفت پروژه‌های ساختمانی و صنعتی چطور انجام می‌شود؟

همکاران واحد تولید کانون آنی‌بین با تجربه سال‌ها تهیه و آماده‌سازی فیلم‌های گزارشی از پروژه‌های ساختمانی و صنعتی بزرگ در سرتاسر کشور، با مراجعه منظم و برنامه ریزی شده به محل پروژه، اقدام به تهیه تصاویر، فیلم و مستندات لازم می‌کنند.

سپس با دریافت گزارشات فنی دوره زمانی مورد نظر از پیمانکار پروژه، اقدام به تهیه فیلم گزارش از روند پیشرفت به همراه آمار دقیق فعالیت‌های انجام شده، مصالح و تجهیزات وارد شده به کارگاه و سایر اطلاعات لازم در بازه زمانی مشخص می‌کنند.

در کنار این مورد یک یا چند جلد گزارش مکتوب و مصور به همراه تصاویر کامل از مراحل اجرا شده در آن باز زمانی، با ذکر تاریخ دقیق و توضیحات مربوطه به صورت چاپ شده و آماده ارائه به مدیران و کارفرمایان آماده و تحویل خواهد شد.

ویدئو‌های تایم لپس Timelapse چطور در پروژه‌های ساختمانی و عمرانی تهیه می شود؟

در پروژه‌های ساختمانی و عمرانی نمایش روند پیشرفت پروژه در زمانی کوتاه اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در کانون آنی‌بین با استفاده از مدرن‌ترین دوربین‌ها و تجهیزات تایم‌لپس صنعتی اقدام به تهیه این تصاویر می‌کنیم.

دوربین‌های تایم‌لپس که برای کار در شرایط بسیار سخت و خشن ساخته شده‌اند با نظارت همکاران ما در نقاط تعیین شده نصب شده و برای دوره‌های طولانی از ۱ ماه تا چند سال ، بدون نیاز به زیرساخت خاصی، اقدام به ثبت و ضبط تصاویر پیشرفت پروژه می‌کنند. در این حین کارشناسان فنی کانون آنی‌بین در زمان‌های منظم اقدام به سرکشی و نظارت به کارکرد این تجهیزات خواهند نمود.

اطلاعات بیشتر در مورد خدمات تایم‌لپس Timelapse

به چه خدماتی نیاز دارید؟

خدمات ما در آژانس تبلیغاتی کانون آنی‌بین

با هم صحبت کنیم؟

شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 17

021-88814800

021-88814900

واتس‌اپ 09337777044

برای پاسخگویی بهتر حتما قبل از تماس تلفنی این فرم بریف را مطالعه نموده و پاسخ آن‌ها را آماده نمایید.

همراهی قابل اعتماد

انتخاب یک آژانس تولیدکننده فیلم و تیزرهای تبلیغاتی یک مساله بغرنج است! به همین خاطر از تولید محتوای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام گرفته تا ساخت فیلم هویت برند ما با شما هستیم.

هوش و خلاقیت

با ایجاد توازن بین خلاقیت و استراتژی های تعیین شده، سخت ترین پیچیدگی‌ها را به زیبایی حل می‌کنیم بدون آنکه هر کدام فدای دیگری شود. نسبت خلاقیت به استراتژی ما ۱:۱ است.

راه‌حل‌های به‌صرفــه

به خود افتخار می کنیم که همیشه در تقاطع کیفیت و هزینه قرار داریم! به این معنا که بیشترین نتایج خارق‌العاده را از هر ریال هزینه ای که برای تولید فیلم ، تیزر و آگهی خود می‌کنید برایتان استخراج می‌کنیم.

با ما تماس بگیرید

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 17 آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما هستیم.

برای پاسخگویی بهتر حتما قبل از تماس تلفنی این فرم بریف را مطالعه نموده و پاسخ آن‌ها را آماده نمایید.

ارسال پیام در واتس‌اپ

0933-7777044

ارسال ایمیل

info@anibeen.com

021-88814800

021-88814900