درباره ما با کانون آنی‌بین بیشتر آشنا شوید

آنی‌بین را بهتر بشناسید

از گذشتــه تا امــروز

هستۀ اولیۀ کانون آنی‌بین در سال 1386 با هدف ایجاد مؤسسه‌ای فعال در امور تبلیغاتی، در تهران تشکیل شد. در سال‌های ابتدایی شکل‌گیری، فعالیت‌های ما موضوعات متنوع و غیرمتمرکزی را شامل می‌شد و زمینه‌های گوناگونی مثل ساخت فیلم‌ و فلش، عکاسی، طراحی سایت و بروشور و… را در بر می‌گرفت.

لوگوی کانون آنی بین

در سال 1388 تصمیم گرفتیم با کامل کردن تجهیزات فیلمبرداری، عکاسی و نورپردازی، کارهای خود را به صورت تخصصی بر روی امور ساخت فیلم، مستند و عکاسی صنعتی و تبلیغاتی متمرکز کنیم. در طی سال‌های 1389 تا 1393، با مدیریت و اجرای ده‌ها پروژۀ کوچک و بزرگ تبلیغاتی در زمینه‌های فیلم تبلیغاتی برای مؤسسات فردی، سازمانی و نیز چندین پروژه مربوط به نهادهای دولتی، نام آنی‌بین به عنوان یکی از گروه‌های مطرح و شناخته‌شدۀ عرصۀ تبلیغات کشور شناخته شد و ما نیز تمام کوشش خود را به کار بستیم تا با بررسی فناوری و ذائقۀ روز مردم و همچنین استفاده از قوی‌ترین و به‌روز‌ترین تجهیزات، آثار هنرمندانه و متمایزی را برای مشتریان‌مان خلق کنیم.

با گذشت زمان و کسب تجربه های بیشتر، ساخت انواع تیزر تبلیغاتی و آگهی های تلویزیونی به اصلی ترین فعالیت کانون آنی‌بین بدل شد.

چگونه با آنی‌بین همکاری کنیم؟

نیازهای متنوع تبلیغاتی و گستردگی انتظارات مشتریان، ما را به این نتیجه رساند که می‌بایست بخش‌هایی مجزا و انحصاری برای خدمات‌مان در نظر بگیریم. فرایند تفکیک بخش‌ها به ما این فرصت را می‌داد تا در هر بخش، تمرکز و انعطاف بیشتری داشته باشیم و آثار باکیفیت‌تری تولید کنیم. به همین دلیل در اسفند 1392، بخش خدمات عکاسی کانون آنی‌بین، با عنوان جدید «استودیو عکاسی کانون آنی‌بین» و نشانی photo.anibeen.com به وب‌سایت مستقلی زیرشاخۀ کانون ارتقا پیدا کرد. البته در حال حاضر و در وبسایت جدید آنی‌بین، بخش عکاسی صنعتی مجددا در زیر مجموعه وبسایت اصلی قرار گرفته است.

در سال 1394، موشن‌گرافیک، پدیدۀ جدید عرصۀ تبلیغات ویدئویی ظهور کرد و با توجه به استقبال عموم، به سرعت به یکی از عناصر اصلی تبلیغات گرافیکی تبدیل شد. در زمستان همین سال، کانون تبلیغاتی آنی‌بین که در پی توسعۀ حوزۀ فعالیت و جذب نیروهای متخصص جدید بود، تولید موشن‌گرافیک و انیمیشن‌های سه‌بعدی را نیز به موازات فعالیت‌های قبلی یعنی پروژه‌های فیلم و عکس در دستور کار خود قرار داد. با تشکیل گروه تخصصی موشن‌گرافیک و انیمیشن و همچنین گسترش گروه ایده‌پردازی و نویسندگی، کانون تبلیغاتی آنی‌بین را تیم باانگیزه و منسجمی می‌ساخت که تمامی مراحل پروژه‌های متنوع تبلیغاتی را، از ایده‌پردازی اولیه تا اجرا، انجام می‌داد.

بعد از تشکیل تیم و کسب تجربه‌هایی بلندپروازانه در زمینۀ ویدئوهای گرافیکی، در سال 1395 مصمم شدیم برای موشن‌گرافیک و پروژ‌ه‌های انیمیشن دوبعدی و سه‌بعدی خانه‌ای جدید بنا کنیم تا در بستری مستقل و اختصاصی، فعالیت‌های خود را ادامه دهند؛ به همین منظور دپارتمان تخصصی موشن گرافیک راه‌اندازی کردیم.

هدف ما از تأسیس این عضو جدید خانوادۀ آنی‌بین، ایجاد محیطی پویا و پرکشش برای دنیای موشن‌گرافیک و انیمیشن ایران است تا عموم جامعۀ مخاطبان، اعم از گرافیست‌ها و مشتریان آثار گرافیکی، آن را به عنوان مرجعی برای اطلاعات و آخرین دستاوردهای این حرفه بدانند. ما این وب‌سایت را خانۀ جدیدی برای موشن‌گرافیک می‌دانیم و تلاش می‌کنیم تا با ارتباط پیاپی با صاحب‌نامان این حوزه، همکاری با نیروهای مستعد و توانمند این عرصه و پیگیری مداوم سبک‌های روز ویدئوهای گرافیکی، بهترین محل را برای تولید و عرضۀ موشن‌گرافیک و انیمیشن به وجود بیاوریم.

در حال حاضر مهمترین فعالیت اصلی کانون آنی‌بین که بیشترین زمان ما را به خود اختصاص می دهد ساخت فیلم های تبلیغاتی صنعتی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی می باشد.

ما در کانون آنی‌بین چه کاری انجام می دهیم؟

در کانون آنی‌بین ما تلاش داریم تا تنها پروژه هایی را قبول کنیم که اطمینان داشته باشیم در اجرای آن می توانیم به بهترین نحو عمل کنیم. زمان آزمون و خطا هنگام آماده سازی پروژه‌ی مشتری نیست! پروژه های بزرگ ما را نمی ترسانند! ما آن ها را می بلعیم 🙂

در هرکدام از دپارتمان های آنی‌بین از بهترین افراد با تجربه و تخصص لازم در آن زمینه استفاده می شود.

نمونه کارهای ما را ببینید

تعدادی از مشتریان آنی‌بین

برندهای بزرگ به ما اعتماد کرده‌اند

ما به بسیاری از برندها کمک کرده ایم تا پیام خود را بهتر منتقل کنند

با ما تماس بگیرید

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:30 الی 17:30 آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما هستیم.

برای پاسخگویی بهتر حتما قبل از تماس تلفنی این فرم بریف را مطالعه نموده و پاسخ آن‌ها را آماده نمایید.

ارسال پیام در واتس‌اپ

0933-7777044

ارسال ایمیل

info@anibeen.com

021-88814800

021-88814900