مشاوره ساخت تیزر تبلیغاتی مشاوره تولید انواع تیزر و آگهی تلویزیونی

انجام مشاوره‌های تخصصی در مورد ساخت تیزر تبلیغاتی

بگذارید این را بی‌تعارف به شما بگوییم: تبلیغات تخصص ماست.

ما با خدمات ارائه مشاوره ساخت تیزر تبلیغاتی اینجاییم تا مؤثرترین– نه لزوماً پرهزینه‌ترین – راه را برای تولید و ساخت تیزر و آگهی های تبلیغاتی شما ارائه کنیم. همکاران ما در گروه آنی‌بین، ابتدا با سازمان، پیشینه و اهداف، وضعیت بازار و رقبا و نیز بودجه‌بندی شما آشنا خواهند شد و در مرحله بعد، با بررسی‌های دقیق از گزینه‌های ممکن، بهترین راه‌حل را به شما پیشنهاد خواهند کرد.

جزییات و جدول تعرفه تیزر تبلیغاتی

الهام‌بخش مخاطبانتان باشید و آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهید. ما در آنی‌بین تیزر و آگهی‌های تبلیغاتی نتیجه بخش تولید می کنیم.

مشاهده همه نمونه کارها

ما و تبلیغات

همه ما شبانه‌روز در معرض انواع و اقسام تبلیغات هستیم. آگهی‌های تبلیغاتی به شکل‌های مستقیم و غیرمستقیم، چه از طریق تلویزیون و رادیو، چه شبکه‌های اجتماعی و چه بیلبوردهای سطح شهر، ما را با محصولات و خدمات مختلف آشنا می‌کنند و همین شاید پاشنه آشیل تبلیغات باشد.

مردمِ امروز دیگر در برابر تبلیغاتِ کم‌اثر، واکنش نشان نمی‌دهند و آمارها نشان داده‌اند که بعضی از آگهی‌های تلویزیونی که با هزینه‌های تولید و پخش سرسام‌آوری ساخته شده‌اند، در جذب مخاطب و پیشبرد اهداف آگهی‌دهنده کمترین موفقی نداشته‌اند. این موضوع تنها به آگهی تلویزیونی محدود نیست و در تمام فضاهای موجود، همین روند حاکم است.

تعدادی از مشتریان آنی‌بین

برندهای بزرگ به ما اعتماد کرده‌اند

ما به بسیاری از برندها کمک کرده ایم تا پیام خود را بهتر منتقل کنند

با ما تماس بگیرید. همکاران ما آماده ارايه مشاوره برای پروژه شما هستند.

تیزر تبلیغاتی یا Commercial Video چیست؟

تیزر، آگهی تبلیغاتی، Commercial Video و یا TV Commercial یک ویدیوی کوتاه معمولاً بین ۱۵ تا ۹۰ ثانیه‌ای است که برای معرفی یک محصول، مجموعه، سرویس و یا اطلاع‌رسانی یک رویداد ساخته می‌شود. استفاده از واژه آگهی تبلیغاتی صحیح‌تر از تیزر تبلیغاتی است. تیزر Teaser از ریشه Teasing و به معنای اذیت کردن است؛ به این معنا که تیزر با ارائه مقدار کمی اطلاعات، مخاطب را به آشنایی بیشتر با محصول ترغیب می‌کند.

دلیل استفاده از واژه تیزر تبلیغاتی به جای آگهی تبلیغاتی، آشنایی بیشتر مخاطبان و مصطلح بودن آن در میان عموم مردم است.

مشاوره تبلیغاتی برای شبکه‌های اجتماعی، نمایشگاه و همایش‌ها

از چند سال گذشته ما در کانون آنی‌بین با رشد قابل ملاحظه تقاضای ساخت تیزر تبلیغاتی برای پخش در شبکه‌های اجتماعی روبرو شدیم. خوب یادمان هست که این موج با همه‌گیر شدن وایبر آغاز شد و با تلگرام و همینک اینستاگرام به اوج رسید. در حال حاضر اینستاگرام اولین انتخاب برندها برای پخش تیزر تبلیغاتی با کمترین هزینه است.

هنگامی که مجموعه شما با صرف هزینه، انرژی و زمان زیاد در یک نمایشگاه تخصصی حضور پیدا می کند، مهمترین هدفی که به دنبالش هستید جذب حداکثری مخاطب و حضور آن‌ها در غرفه شما برای آشنایی با خدمات و محصولات‌تان خواهد بود. چه چیزی بهتر از یک تیزر تبلیغاتی جذاب و یا یک فیلم تبلیغاتیِ مؤثر از مجموعه شما که در نمایشگرهای غول‌آسای درون غرفه در حال پخش است می تواند مخاطبان را جذب شما کند؟

تعدادی از تیزر و آگهی هایی که تولید کرده‌ایم را ببینید

مشاهده نمونه پروژه های تولید شده در آنی‌بین

همراهی قابل اعتماد

انتخاب یک آژانس تولیدکننده فیلم و تیزرهای تبلیغاتی یک مساله بغرنج است! به همین خاطر از تولید محتوای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام گرفته تا ساخت فیلم هویت برند ما با شما هستیم.

هوش و خلاقیت

با ایجاد توازن بین خلاقیت و استراتژی های تعیین شده، سخت ترین پیچیدگی‌ها را به زیبایی حل می کنیم بدون آنکه هر کدام فدای دیگری شود. نسبت خلاقیت به استراتژی ما ۱:۱ است.

راه‌حل‌های به‌صرفــه

به خود افتخار می کنیم که همیشه در تقاطع کیفیت و هزینه قرار داریم! به این معنا که بیشترین نتایج خارق‌العاده را از هر ریال هزینه ای که برای تولید فیلم ، تیزر و آگهی خود می‌کنید برایتان استخراج می‌کنیم.

با ما بیشتر آشنا شوید
[ratings]

با ما تماس بگیرید

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 الی 18 آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما هستیم.

برای پاسخگویی بهتر حتما قبل از تماس تلفنی این فرم بریف را مطالعه نموده و پاسخ آن‌ها را آماده نمایید.

ارسال پیام در واتس‌اپ

0933-7777044

ارسال ایمیل

info@anibeen.com

021-88814800

021-88814900