ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام |‌ ویدئومارکتینگ | ساخت ویدئوی تبلیغاتی برای اینستاگرام

ویدئومارکتینگ استراتژی موفقیت در سال ۹۹ است. ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام، راهکار برندهای چابک است.

با ویدئومارکتینگ و تولید کلیپ و ویدئوهای جذاب و تیزر تبلغاتی برای Instagram و دیگر پلتفرم‌ها، مخاطب بیشتری برای محصولات و خدمات خود به‌دست بیاورید.


این مطلب یک حقیقت انکارناپذیر است: شبکه‌های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام راهی ارزان‌تر و موفق‌تر از تلویزیون برای بازاریابی هستند.

سازمان‌ها و شرکت‌ها هر روز و هرساعت تلاش می‌کنند در اینستاگرام بیشتر دیده شوند و زنجیره ارتباطشان با مخاطبانشان قطع نشود. این تنها به این دلیل است که آن‌ها می‌توانند مردم را در شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام بسیار بیشتر و کم‌هزینه تر از سایر رسانه‌ها (مانند تلویزیون و رسانه‌های محیطی) تحت تاثیر قرار دهند و وادارشان کنند تا محصولات و خدمات آن‌ها را خریداری کنند.

به اطراف خود نگاه کنید! هر روز برندها، سازمان‌ها و شرکت‌های بیشتری از ویدئو برای ارتباط با مخاطب خود استفاده می‌کنند. آنها با استفاده از ویدئوی تبلیغاتی با بازار هدفشان رابطه ای گرم و صمیمی ایجاد می‌کنند که پیش از این و با ابزارهای تبلیغاتی سنتی ممکن نبود. بسیاری از شرکت‌های صنعتی، بازرگانی و تخصصی که مخاطب عمومی ندارند هم روزانه تماس‌های بسیاری از مشتریان جدید را از طریق اینستاگرام دریافت می‌کنند. باور داشته باشید یا نه این یک حقیقت انکارناپذیر است: مخاطب شما از هر قشر و صنفی که باشد در اینستاگرام حضور دارد.

در یک دقیقه با خدمات ما آشنا شوید...

گزیده‌ای از تیزرها و ویدئوهایی که ساخته‌ایم را ببینید

WE ARE ANIBEEN; A CREATIVE ADVERTISING AGENCY

تعدادی از نمونه تیزرهای تبلیغاتی برای اینستاگرام

شرکت‌های صنعتی    |    معرفی اپلیکیشن و وبسایت    |    معرفی خدمات و محصولات

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام در سال 1399

برای داشتن یک تیزر و ویدئوی تبلیغاتی جهت استفاده در استراتژی ویدئومارکتینگ، ما در کانون آنی‌بین در کنارتان هستیم.

ویدئومارکتینگ چقدر هزینه دارد؟ این سوالی است که این روزها زیاد پرسیده می‌شود. ما در کانون آنی‌بین برای راحتی شما یک جدول تعرفه آماده کرده‌ایم که برای درک بهتر و داشتن برآورد اولیه از هزینه (بخوانید سرمایه‌گذاری) ویدئومارکتینگ به شما کمک خواهد کرد.

  • این پیشنهادات برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی و استراتژی ویدئومارکتینگ طراحی شده است.
  • زمان این ویدئوها در حدود 60 ثانیه می‌باشد.
  • در صورتی که تصویربرداری خارج از شهر تهران باشد هزینه‌ها با درصدی افزایش همراه خواهند بود.
  • زمان آماده سازی هرکدام سفارشات با توجه به سناریو یا طرح پروژه متغیر می باشد که این مورد از ابتدا مشخص و تعیین خواهد شد.
  • امکان تولید فوری و در حداقل زمان وقت تنها در کلاس eco فراهم می‌باشد.
  • در تمامی تولیدات، قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران رعایت خواهد شد.

مطالب این صفحه مفید بود؟ لطفا به ما امتیاز دهید

با هم صحبت کنیم؟

شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 الی 18

021-88814800

021-88814900

واتس‌اپ 09337777044

برای پاسخگویی بهتر حتما قبل از تماس تلفنی این فرم بریف PDF را مطالعه نموده و پاسخ آن‌ها را آماده نمایید.

برندهای بزرگ به ما اعتماد کرده‌اند

ما به بسیاری از برندها کمک کرده ایم تا پیام خود را بهتر منتقل کنند

بانک ملی ایران
روزنامه جام جم
بیمه دانا
صنایع غذایی تحفه
شرکت مشتریان گلدیران
گروه بهمن - بهمن موتور
سازمان فناوری اطلاعات
ایسام
کافه بازار
مبین نت
افرانت
دانشگاه مهرالبرز
پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران
parkonomy
صنایع مس شهید باهنر کرمان
شرکت نفت پارس
Mann Filter
TRW
سرما آفرین ایران
گروه بازرگانی پارتیران
توسعه صنعتی ایران
شرکت پارس ایراکام
ثبت ملاصدرا
لوکینی
پروفی کار
حامیران : حامی آلیاژ آسیا

آیا این نکات را می‌دانستید؟

دانستن این موارد به شما در تصمیم گیری کمک زیادی می کند

محاسبه هزینه فیلم تبلیغاتی

ساخت ویدئو چقدر هزینه دارد؟

بسته به نوع و پیچیدگی طرح ویدیوی مورد نظر این مقدار متفات است. برای طرح‌های ساده و حداقلی از 5 میلیون تومان و در پروژه‌های بزرگ‌تر از حدود 50 میلیون تومان آغاز می‌گردد.

موفقیت یک ویدئو چگونه اندازه‌گیری می‌شود؟

هرکدام از پلتفرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی ابزارهای خارق‌العاده‌ی مخصوص به خود را برای اندازه گیری موفقیت یک ویدئو دارند. شما به آسانی می‌توانید تعداد بازنشرها، کامنت‌ها و تعداد دیده‌شدن ویدئوی خود را به صورت آماری و با نمودار مشاهده نمایید.

محل انجام پروژه

ساخت یک ویدئوی تبلیغاتی چه‌قدر طول می‌کشد؟

ساخت یک ویدئوی تبلیغاتی برای شبکه‌های اجتماعی معمولا بین 1 تا 2 ماه طول می‌کشد. اما این مورد در نهایت به تعداد سفارش و پیچیدگی طرح اولیه ویدئو بستگی دارد.

11 نوع از فیلم‌ها و ویدئوهایی که در شبکه‌های اجتماعی بسیار پربازدید هستند.

شما همیشه می‌توانید هرکدام از فیلم‌هایی که در اینترنت می‌بینید را در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام یا فیسبوک و توییتر با دیگران به اشتراک بگذارید. اما امکان اینکه این ویدیوها توسط دیگران دیده شوند و یا حتی وایرال شوند تنها در صورتی خواهد بود که شما ویدئو را به صورت اختصاصی برای آن شبکه اجتماعی و مخاطبان آن ساخته و بهینه کرده باشید.

یک تفاوت عمده بین ویدیوها در شبکه‌های اجتماعی و سایر ویدیوها در اینترنت این است که در فضایی مانند اینستاگرام، ویدیوها به صورت گذرا و تصادفی در برابر مخاطبان قرار می‌گیرند. معمولا در این موارد کاربران با اسکرول کردن صفحه اینستاگرام ، توییتر یا فیسبوک خود به صورت اتفاقی ویدیوها را می‌بینند. اما در جایی مانند آپارات یا یوتیوب کاربران برای موضوعی خاص جستجو می‌کنند و دنبال پاسخ خود هستند.

اینکه ویدیوی شما در شبکه‌های اجماعی دیده شود تماما به این بستگی دارد که چقدر در ثانیه‌های ابتدایی نظر بیننده را به خود جلب کند.

خوشبختانه  تکنیک‌هایی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند در میان تعداد بی شمار ویدیوها، یک سر و گردن بالاتر باشید و شانس بیشتری برای دیده شدن داشته باشید.

ما در آنی‌بین یک لیست 11 تایی از ویدیوهایی که در شبکه‌های اجتماعی بهتر از همه دیده می‌شوند را برای شما گردآوری کرده ایم تا با استفاده از آن‌ها استراتژی ویدئومارکتینگ خود را تقویت کنید.

1. مصاحبه و سوال جواب

مصاحبه و سوال و جواب راحت ترین راه برای مخاطب شماست تا به پاسخ سوالاتش برسد. با مشتریان، مدیران و یا همکاران خود مصاحبه‌ی کوتاهی ضبط کنید و آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

2. پشت صحنه

مردم عاشق این هستند که از پشت پرده‌ها با خبر شوند. بهترین راه برای ایجاد اعتماد بین مشتری و برند شما این است بدون پرده در مورد شرکت و سازمان خودتان ویدیویی بسازید و خارج از قواعد همیشگی آنچه در مجموعه تان می‌گذرد را با بقیه نشان دهید. افراد داخل مجموعه تان را به بقیه نشان دهید تا به شما بیش از پیش اعتماد کنند. ما در کانون آنی‌بین همیشه پشت صحنه پروژه های خود را در نمونه کارها قرار می دهیم.

3. معرفی محصول یا خدمات

در مطالعاتی که انجام شده مشخص شده 78% مردم تصمیم نهایی را در خرید محصولات مورد نیازشان پس از دیدن ویدیوهای معرفی محصول و یا سایر ویدیوها برند مورد نظرشان می‌گیرند. ویدئو بهترین را برای نشان دادن جلوه‌های خوب محصول یا خدمات شماست.

4. ویدئوهای لایو (پخش زنده)

اکثر پلتفرم‌های اجتماعی امکان پخش زنده را برای کاربران فراهم کرده‌اند. پخش زنده امکانی است تا با استفاده از آن برند شما شفاف‌تر و نزدیک تر به مخاطب نشان داده شود. از پخش زنده قرعه کشی‌ها گرفته تا نمایش اتفاقاتی که در سازمان شما می‌افتد.

5. اعلام تخفیف‌ها و جشنواره‌های فروش

همه مردم تخفیف را دوست دارند. به دنبال کنندگان شبکه‌های اجتماعی خوتان این امکان را بدهید تا  با تخفیف بیشتری نسبت به سایرین از شما خرید کنند.

6. ویدئوهای تولید شده توسط مشتریان و کاربران شما

همه می‌دانیم که تولید ویدئو کار راحت یا ارزانی نیست. خوب است گاهی از مشتریان و مخاطبانتان بخواهید ویدئوهایی را که به برند شما مرتبط است تهیه کرده و آن‌ها را به نام خودشان نمایش دهید. حتما با استقبال زیادی مواجه خواهید شد.

7. مسابقات و قرعه‌کشی‌ها

چه کسی است که از جایزه خوشش نیاید؟ با طراحی مسابقاتی، مخاطبانتان را مجبور به ماندن در صفحاتتان و درگیر شدن با مسابقات برندتان نمایید. با تهیه ویدیوهایی مسابقاتتان را تبلیغ کنید و با این کار سیل دنبال کنندگان را مشاهده کنید. ما در کانون آنی‌بین به برندها کمک می کنیم تا با برپایی مسابقات اینستاگرامی نرخ مشارکت مخاطبان خود را افزایش دهند.

8. فراخوان‌ها و رونمایی‌ها

اعلام اخبار مجموعه‌تان و یا ورود محصول و خدمات جدید شما به بازار. این یکی از بهترین خوراک‌های شبکه اجتماعی شما خواهد بود. اگر ویدیوی مورد نظر را در فضایی غیر رسمی‌ و شاد بسازید تاثیر آن چند برابر خواهد بود.

9. رویدادها: نمایشگاه و …

حس کنجکاوی و از قافله عقب ماندن را در مخاطبانتان تحریک کنید. به این صورت که با گزارش‌های منظم از نمایشگاه‌ها و رویدادهای مجموعه‌تان ترغیب شوند بیشتر با شما تعامل داشته باشند.

10. اخبار و اعلامیه‌های فوری

دو سوم افراد جامعه حداقل بخشی از اخبار روزانه شان را از شبکه‌های اجتماعی دریافت می‌کنند. اگرچه بسیار مهم است تا مراقب باشید به طور آزار دهنده ای از اخبار روز موج سواری نگیرید، اما می‌توانید با هوشمندی از اخبار روز برای به میان آمدن اسم برندتان بهره بگیرید. مثلا می‌توانید با ساخت ویدیویی کوتاه خوشحالی خود را از برد تیم فوتبال محبوب مخاطبانتان نشان دهید.

11. آموزش‌ها و پاسخ به سوالات

در آخرین مورد بهتر است به این مورد اشاره کنیم که ویدیوهای آموزشی همیشه از پربیننده ترین ویدیوهای شبکه‌های اجتماعی هستند. آن را به بهترین نحو برای پیشبرد اهداف بازاریابی خود به کار بگیرید. مثلا با تولید ویدیوهای کوتاه حداکثر 2 دقیقه ای مواردی که می‌تواند برای مخاطبتان جذاب باشد را برایشان آموزش دهید.


همراهی قابل اعتماد

انتخاب یک آژانس تولیدکننده فیلم و تیزرهای تبلیغاتی یک مساله بغرنج است! به همین خاطر از تولید محتوای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام گرفته تا ساخت فیلم هویت برند ما با شما هستیم.

هوش و خلاقیت

با ایجاد توازن بین خلاقیت و استراتژی های تعیین شده، سخت ترین پیچیدگی‌ها را به زیبایی حل می کنیم بدون آنکه هر کدام فدای دیگری شود. نسبت خلاقیت به استراتژی ما ۱:۱ است.

راه‌حل‌های به‌صرفــه

به خود افتخار می کنیم که همیشه در تقاطع کیفیت و هزینه قرار داریم! به این معنا که بیشترین نتایج خارق‌العاده را از هر ریال هزینه ای که برای تولید فیلم ، تیزر و آگهی خود می‌کنید برایتان استخراج می‌کنیم.

با ما بیشتر آشنا شوید

با ما تماس بگیرید

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 الی 18 آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما هستیم

برای پاسخگویی بهتر حتما قبل از تماس تلفنی این فرم بریف PDF را مطالعه نموده و پاسخ آن‌ها را آماده نمایید.

تلگرام و واتس‌اپ

0933-7777044

ارسال ایمیل

[email protected]

021-88814800

021-88814900

اینستاگرام آنی‌بین