ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام |‌ ویدئومارکتینگ | ساخت ویدئوی تبلیغاتی برای اینستاگرام

ساخت انواع تیزر و ویدئوی تبلیغاتی برای اینستاگرام

با ویدئومارکتینگ و تیزرهای جذاب تبلیغاتی برای اینستاگرام و دیگر پلتفرم‌ها، مخاطب بیشتری برای محصولات و خدمات خود به‌دست بیاورید.

ویدئومارکتینگ  و تولید تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام تخصص ماست.

در کانون آنی‌بین، ما در ساخت ویدئوهای اینستاگرامی با کیفیت بالا تخصص داریم. تیم حرفه‌ای ما با هر مشتری همکاری نزدیکی خواهد داشت تا برند، مخاطبین و اهداف بازاریابی آن‌ها را به طور دقیق درک کند. هر ویدئویی که ما تولید می‌کنیم، با ارتباط موثری که برقرار می‌کند، پیام مورد نظر را به شیوه‌ای شگفت‌انگیز به مخاطبین منتقل می‌کند. از ایده‌پردازی و نوشتن سناریو تا فیلم‌برداری و مراحل پس‌تولید Post Production، هر جنبه از فرآیند تولید ویدئو را با دقت و علاقه فراوان انجام می‌دهیم. با ما تماس بگیرید تا بیشتر درباره چگونگی کمک به شرکت شما برای جذب مخاطبین اینستاگرام با محتوای ویدئویی جذاب و مؤثر با هم صحبت کنیم.

تولید ویدئوهای کوتاه و جذاب برای اینستاگرام

با توجه به رشد روزافزون اینستاگرام و افزایش تعداد کاربران آن، ویدئوهای کوتاه و جذاب به شما کمک می‌کنند تا برند خود را به مخاطبان جدید معرفی کنید و با مخاطبین فعلی ارتباط بیشتری برقرار کنید. در اینستاگرام، ویدئوهایی با محتوای جذاب و خلاقانه می‌توانند به شما کمک کنند تا بیشتر دیده شوید و رشدی بیشتری را برای برند خود تجربه کنید.

با اینستاگرام، برند خود را به دنیای جدیدی معرفی کنید

اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های اجتماعی، به شما فرصتی را می‌دهد تا برند خود را به دنیای جدیدی از کاربران معرفی کنید. با استفاده از ویدئوهای کوتاه و جذاب در اینستاگرام، می‌توانید به مخاطبان خود نشان دهید که شما یک برند خلاق و خوش‌سلیقه هستید و برای تبلیغات خود از رویکردی متفاوت استفاده می‌کنید. این باعث می‌شود که مخاطبان شما بیشتر به شما علاقه‌مند شوند.

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام در سال 1401

ساخت تیزر برای اینستاگرام چقدر هزینه دارد؟ این سوالی است که این روزها زیاد پرسیده می‌شود. ما در کانون آنی‌بین برای راحتی شما یک جدول تعرفه آماده کرده‌ایم که برای درک بهتر و داشتن برآورد اولیه از هزینه (بخوانید سرمایه‌گذاری) ویدئومارکتینگ به شما کمک خواهد کرد.

جدول‌رابه‌چپ‌و‌راست‌اسکرول‌کنید...

  • این پیشنهادات برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی و استراتژی ویدئومارکتینگ طراحی شده است.
  • زمان این ویدئوها در حدود 60 ثانیه می‌باشد.
  • زمان آماده سازی هرکدام سفارشات با توجه به سناریو یا طرح پروژه متغیر می باشد که این مورد از ابتدا مشخص و تعیین خواهد شد.
  • امکان تولید فوری و در حداقل زمان وقت تنها در کلاس eco فراهم می‌باشد.
  • در تمامی تولیدات، قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران رعایت خواهد شد.

تعدادی از مشتریان آنی‌بین

همواره در کنار برترین برندهای کشور بوده‌ایم

مشتریان ما یکی از دلایل برتری ما در بازار هستند.

تعدادی از محتواهای تولید شده برای شبکه‌های اجتماعی

گزیده‌ای از تولیدات آنی‌بین

ANIBEEN SHOWREEL

به چه خدماتی نیاز دارید؟

خدمات ما در آژانس تبلیغاتی کانون آنی‌بین

با هم صحبت کنیم؟

شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 الی 18

021-88814800

021-88814900

واتس‌اپ 09337777044

برای پاسخگویی بهتر حتما قبل از تماس تلفنی این فرم بریف را مطالعه نموده و پاسخ آن‌ها را آماده نمایید.

آیا این نکات را می‌دانستید؟

دانستن این موارد به شما در تصمیم گیری کمک زیادی می کند

محاسبه هزینه فیلم تبلیغاتی

ساخت ویدئو چقدر هزینه دارد؟

بسته به نوع و پیچیدگی طرح ویدیوی مورد نظر این مقدار متفات است. برای طرح‌های ساده و حداقلی از ۱۰ میلیون تومان و در پروژه‌های بزرگ‌تر از حدود ۶۵ میلیون تومان آغاز می‌گردد.

موفقیت یک ویدئو چگونه اندازه‌گیری می‌شود؟

هرکدام از پلتفرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی ابزارهای خارق‌العاده‌ی مخصوص به خود را برای اندازه گیری موفقیت یک ویدئو دارند. شما به آسانی می‌توانید تعداد بازنشرها، کامنت‌ها و تعداد دیده‌شدن ویدئوی خود را به صورت آماری و با نمودار مشاهده نمایید.

محل انجام پروژه

ساخت یک ویدئوی تبلیغاتی چه‌قدر طول می‌کشد؟

ساخت یک ویدئوی تبلیغاتی برای شبکه‌های اجتماعی معمولا کمتر از ۱ ماه طول می‌کشد. اما این مورد در نهایت به تعداد سفارش و پیچیدگی طرح اولیه ویدئو بستگی دارد.

همراهی قابل اعتماد

انتخاب یک آژانس تولیدکننده فیلم و تیزرهای تبلیغاتی یک مساله بغرنج است! به همین خاطر از تولید محتوای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام گرفته تا ساخت فیلم هویت برند ما با شما هستیم.

هوش و خلاقیت

با ایجاد توازن بین خلاقیت و استراتژی های تعیین شده، سخت ترین پیچیدگی‌ها را به زیبایی حل می‌کنیم بدون آنکه هر کدام فدای دیگری شود. نسبت خلاقیت به استراتژی ما ۱:۱ است.

راه‌حل‌های به‌صرفــه

به خود افتخار می کنیم که همیشه در تقاطع کیفیت و هزینه قرار داریم! به این معنا که بیشترین نتایج خارق‌العاده را از هر ریال هزینه ای که برای تولید فیلم ، تیزر و آگهی خود می‌کنید برایتان استخراج می‌کنیم.

با ما تماس بگیرید

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:30 الی 17:30 آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما هستیم.

برای پاسخگویی بهتر حتما قبل از تماس تلفنی این فرم بریف را مطالعه نموده و پاسخ آن‌ها را آماده نمایید.

ارسال پیام در واتس‌اپ

0933-7777044

ارسال ایمیل

info@anibeen.com

021-88814800

021-88814900