ساخت موشن‌ گرافیک طراحی، تولید و ساخت موشن گرافیک های فانتـزی و کارتونــی | سازمانــی | فلت | ایزومتریک و انیمیشن سه بعدی

طراحی و ساخت انیمیشن و موشن گرافیک‌های 3D و ایزومتریک

یک حرکت جسورانه در راهبرد تبلیغاتی شما

هرگاه ساخت ویدئو یا فیلم امکانپذیر نباشد، ساخت موشن‌گرافیک یا انیمیشن می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

الهام‌بخش مخاطبانتان باشید و آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهید. ما در آنی‌بین موشن‌گرافیک‌های نتیجه بخش تولید می کنیم.


موشن گرافیک از ترندهای چند سال گذشته در صنعت تبلیغات ویدیویی بود. ویدیویی خوش آب و رنگ که با زبانی صمیمی و خودمانی با مخاطب ارتباط برقرار می‌کند. اما امروزه مانند گذشته از آن استقبال نمی‌شود.

ما در آنی‌بین طراحی و تولید موشن گرافیک و استفاده از آن را همیشه بهترین انتخاب نمی‌دانیم. تنها زمانی که موضوع مورد اشاره شما مربوط به یک فرایند، سرویس یا رویداد باشد انتخاب موشن گرافیک می‌تواند انتخاب صحیحی باشد.

تعدادی از انیمیشن‌های ۳بعدی تولید شده در آنی‌بین

هزینه ساخت موشن گرافیک در سال 1401 چقدر است؟

جدول تعرفه هزینه و قیمت ساخت موشن گرافیک | به روز‌رسانی : فروردین ۱۴۰۱

هزینه ساخت موشن‌گرافیک و انیمیشن سه‌بعدی

 

تا 30 ثانیه

تا 1 دقیقه

تا 2 دقیقه

تا 3 دقیقه

موشن‌گرافیک فانتزی و فلت

عدم تولید

انیمیشن سه‌بعدی | ایزومتریک سه‌بعدی

پیش فاکتور

مطالب این صفحه مفید بود؟ لطفا به ما امتیاز دهید

به چه خدماتی نیاز دارید؟

خدمات ما در آژانس تبلیغاتی کانون آنی‌بین

سوال‌هایی که ممکن است برای شما پیش بیاید

چطور برای ساخت موشن گرافیک سفارش دهم؟

کافی است ابتدا نمونه‌کارها و جداول تعرفه ساخت موشن گرافیک کانون آنی‌بین را بررسی نمایید تا نسبت به نوع موشن گرافیک مناسب خود و حدود هزینه‌های آن آگاهی پیدا کنید. سپس با ما تماس بگیرید. همکاران ما با دریافت بریف و اطلاعات پروژه شما پیشنهادات اولیه‌ی خود را آماده کرده و برای شما ارسال خواهند کرد. پس از آن ما اقدام به طراحی استوری بورد و شروع مراحل تصویرسازی برای پروژه شما خواهیم نمود. در تمام مراحل کار با شما در تماس خواهیم بود تا از روند مناسب انجام پروژه اطمینان حاصل کنید.

تعرفه و هزینه ساخت موشن گرافیک چقدر است؟

ما در کانون آنی‌بین موشن گرافیک‌ها را به 3 دسته تقسیم کرده ایم. نوع اول که مرسوم ترین نوع موشن گرافیک است به صورت 2بعدی و فلت انجام می‌شود که انجام آن هزینه‌ای حداقل از 7 میلیون تومان خواهد داشت. برآورد دقیق هزینه پروژه پس از اطلاع از جزییات طرح و حدود سناریو مشخص خواهد شد. انواع دیگر موشن گرافیک مانند ایزومتریک و غیره نیز پایه قیمتی در حدود 10 تا 15 میلیون تومان خواهد داشت. جدول کامل تعرفه قیمت ساخت موشن گرافیک را در بالا مشاهده کنید.

ساخت موشن گرافیک چقدر زمان لازم دارد؟

ساخت موشن گرافیک حداقل 20 روز برای طرح و سناریوهای ساده و گاهی تا چندین ماه برای پروژه های پیچیده تر زمان لازم خواهد داشت.

موشن گرافیک در چه مواردی کاربرد دارد؟

اشتباهی که بسیار زیاد تکرار می‌شود را شما انجام ندهید! زمانی که موضوع مورد اشاره شما مربوط به یک فرایند، خدمات، رویداد و یا کارکرد یک اپلیکیشن و وبسایت باشد انتخاب موشن گرافیک می‌تواند انتخاب صحیحی باشد. اما برای معرفی محصول، سازمان و یا صنایع موشن گرافیک نمی تواند انتخاب صحیحی باشد. در این گونه موارد پیشنهاد ما در کانون آنی‌یین ساخت فیلم تبلیغاتی است.

تعدادی از مشتریان آنی‌بین

برندهای بزرگ به ما اعتماد کرده‌اند

ما به بسیاری از برندها کمک کرده ایم تا پیام خود را بهتر منتقل کنند

موشن گرافیک در زمان کمتری نسبت به سایر ویدیوها ساخته می شود و جذابیت و کاربرد فراوانی هم دارد.

با ساخت موشن گرافیک می توانید مفاهیم و موضوعاتی را که ارائه آن ها در قالب های دیگر دشوار است به راحتی نمایش دهید. ساخت موشن گرافیک اولین راهبرد جایگزین به جای ساخت تیزرهای تبلیغاتی رئال یا انیمیشن سه بعدی است.

انیمیشن سه بعدی هم از جذاب ترین راهکارهای تولید محتوای تبلیغاتی است. تقریبا هیچ محدودیتی ندارد و ما در آنی بین می توانیم چالشی ترین سناریوها را برای ساخت آگهی شما به تصویر بکشیم.

 

ساخت انواع موشن گرافیک
پروژه های انجام شده توسط آنی بین را ببینید

موشن گرافیک چیست؟

شما همیشه برای ساخت فیلم ، کلیپ و تیزر تبلیغاتی خود امکان فیلمبرداری ندارید! یا محدودیت زمانی دارید و یا می خواهید کار را بدون مشکلات حمل و نقل و با کمترین مشغله ذهنی به اتمام برسانید.

شاید هم می خواهید در زمانی کم ، بیشترین اطلاع رسانی را داشته باشید؟ پیشنهاد ما موشن گرافیک است.

تنها با تعدادی تصویر و مقداری اطلاعات مکتوب در مورد آن ، در زمانی کم صاحب تیزر اختصاصی معرفی محصول و خدمات خود شوید. یک تیزر یا کلیپ موشن گرافیک معمولا در فضای گرافیکی ساخته می شود که به عنوان مثال در پروژه های فانتزی کانون آنی بین ، تمام کاراکترها، فضاها و اشیا به صورت وکتور طراحی و انیمیت می شوند.

خلاقیت در تولید آثار موشن گرافیک بی انتهاست و ما در آنی بین به شما کمک می کنیم تا بهترین نتیجه از این نوع تبلیغات را به دست آورید.

a

موشن گرافیک چگونه ساخته می‌شود؟

برای تولید هر قطعه موشن گرافیک ، هفت مرحله انجام می‌پذیرد. در اینجا ما این هفت گام را به شکلی مختصر برای شما شرح می‌دهیم

مرحلۀ 1) دریافت اطلاعات اولیه برای ساخت موشن گرافیک / تعریف پروژه:

ما به شما گــوش می دهیــــم

در ابتدا ما به اهداف و موضوعات مورد نظرتان گوش می‌دهیم تا محتوایی را که قصد دارید با مخاطبان‌تان درمیان بگذارید را درک کنیم.

خواسته های شما را بررسی و حدود نوع و طرح موشن گرافیک را مشخص می کنیم. پس از مشخص شدن مدت زمان انجام پروژه و نهایی نمودن شرایط همکاری، دیدگاه اولیۀ ما در آنی بین از چگونگی متن و نحوۀ تولید کار شکل می گیرد.

مرحلۀ 2) نگارش سناریوی موشن گرافیک:

ما برای شما می نویسیــــم

ممکن است شما خود دستی در نویسندگی داشته باشید و در شکل‌دهی بخشی‌هایی از داستان‌ و روایت آن، با ما همراهی کنید.

در هر صورت شما همیشه این فرصت را دارید تا طرح‌های پیشنهادی ما را با اصلاحات و تغییراتی که مد نظرتان است، به شکل دلخواه خود دربیاورید.

این نخستین مرحله‌ای است که باید برای ساخت موشن گرافیک تأیید شما را دریافت کنیم؛ چرا که تنها با تأیید سناریوست که ما در آنی بین می‌توانیم وارد مقطع بعدی کار شویم.

مرحلۀ 3) تصویرسازی اولیه:

ما برای شما طـرح می زنیـــم

با در نظر گرفتن چارچوب کاری و ویژگی‌های برند شما، گرافیست‌های ما نمونه‌هایی از تصاویر ثابت پیشنهادی خود را طراحی و آماده می‌کنند تا شما بیشتر به فضا و شمایل ویدئو و ارتباط بین تصویر و صدا پی ببرید.

ما معتقدیم این مرحله می‌تواند بهترین درک را از اینکه ویدیوی موشن گرافیک نهایی شما چگونه خواهد شد و شامل چه چیزهایی است به شما منتقل کند.

در این نقطه ما در آنی بین برای دومین بار، به دریافت تأیید شما نیاز خواهیم داشت.

مرحلۀ 4) ضبط گفتار متن:

صدای گوینـده را ضبط می کنیـــم

ما به شما کمک می کنیم تا صدای ایده‌آل و مناسب با برند و بودجۀ خود را بیابید.

علاوه بر این، شماری از گویندگان توانای کشور هم در این زمینه با ما در آنی بین همکاری می‌کنند. سپس در بهترین استودیوهای تخصصی صدا عملیات ضبط را انجام می دهیم.

مرحلۀ 5) متحرک سازی یا انیمیت:

ما به طـرح شما جان می دهیــــم

وقتی سناریو، تصاویر نمونه و صدای گوینده به تأیید سفارش‌دهنده رسید، ساخت تصاویر متحرک برای موشن گرافیک آغاز می‌شود.

به این مرحله انیمیت می گوییم. فرایند انیمیت به هیچ عنوان سریع نیست و این مرحله، بسته به مدت‌زمان کار و حجم محتوای گرافیکی ممکن است تا چند هفته طول بکشد.

به همین دلیل است که پیش از این مرحله، باید در آنی بین تمام مراحل قبلی به تأیید مشتری رسیده باشد.

مرحلۀ 6) تدوین و صداگذاری:

در انتها صدا و تصویر را ترکیب می کنیـــم

تمامی صداها و افکت‌های مرتبط با اثر در این مرحله اضافه می‌شوند، صداهای زائد حذف می‌گردند و موسیقی‌ کار نیز به آن افزوده می‌شود.

مرحلۀ 7) آماده‌سازی نهایی:

دنیای جدیدی برای برنـــد شما می سازیـــم

ویدیوی موشن گرافیک شما با توجه به مشخصات فنی مورد نیازتان با فرمت و اندازۀ دلخواه، به دست شما می‌رسد.

حالا ما می‌توانیم در آنی بین کمی استراحت کنیم و یک فنجان چای بنوشیم!

همراهی قابل اعتماد

انتخاب یک آژانس تولیدکننده فیلم و تیزرهای تبلیغاتی یک مساله بغرنج است! به همین خاطر از تولید محتوای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام گرفته تا ساخت فیلم هویت برند ما با شما هستیم.

هوش و خلاقیت

با ایجاد توازن بین خلاقیت و استراتژی های تعیین شده، سخت ترین پیچیدگی‌ها را به زیبایی حل می‌کنیم بدون آنکه هر کدام فدای دیگری شود. نسبت خلاقیت به استراتژی ما ۱:۱ است.

راه‌حل‌های به‌صرفــه

به خود افتخار می کنیم که همیشه در تقاطع کیفیت و هزینه قرار داریم! به این معنا که بیشترین نتایج خارق‌العاده را از هر ریال هزینه ای که برای تولید فیلم ، تیزر و آگهی خود می‌کنید برایتان استخراج می‌کنیم.

با ما تماس بگیرید

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 الی 18 آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما هستیم.

برای پاسخگویی بهتر حتما قبل از تماس تلفنی این فرم بریف را مطالعه نموده و پاسخ آن‌ها را آماده نمایید.

ارسال پیام در واتس‌اپ

0933-7777044

ارسال ایمیل

[email protected]

021-88814800

021-88814900