شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا

نوع پروژه

فیلم تبلیغاتی و صنعتی

سفارش دهنده

شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا

فیلم تبلیغاتی شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو)

شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) یک بنگاه اقتصادی ‌دانش‌بنیان ایرانی است که به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مپنا (مدیریت پروژه‌های نیروگاهی ایران) تأسیس شده. این شرکت در هجدهمین سال حضور خود، تصمیم به تولید فیلمی جامع گرفته بود تا به شرح عملکردش در حوزه‌های مختلف فعالیت‌اش بپردازد.

با توجه به گستردگی زمینه‌های کاری مکو و تعدد لوکیشن‌های فیلمبرداری، تولید این فیلم نیاز به برنامه‌ریزی مفصل و دقیقی داشت تا از هر فضا، در شرایط ایده‌آل و بهترین موقعیت فیلمبرداری شود. از طرفی اتاق فکر کانون آنی‌بین برای این فیلم بر خلاف رویه‌های موجود تصمیم به ساخت یک فیلم در فضای احساسی گرفته بود که بدون ارائه اطلاعات فنی و کسل کننده، مخاطبین شرکت را تحت تاثیر قرار دهد.

ساخت این فیلم یک چالش چند‌بعدی بود که به هماهنگی موثر بین اعضای تیم، یک برنامه‌ریزی هوشمندانه و بررسی دقیق نیازهای شرکت مکو و هدایت ایده‌پردازی در آن جهت نیاز داشت. کانون آنی‌بین به منظور رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب، کمی بیشتر از 3 ماه زمان صرف فرآیند تولید و آماده‌سازی این اثر کرد. درنهایت، فیلم تبلیغاتی شرکت مکو در تابستان 1401 با موفقیت به سرانجام رسید و در مراسم هجدهمین سالگرد تأسیس این مجموعه به نمایش درآمد.

 ‌ ‌

پشت‌صحنه این پروژه

 

نسخه انگلیسی فیلم تبلیغاتی شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا

 
 

نسخه عربی فیلم تبلیغاتی شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا

بازگشت به نمونه کارها