ساخت فیلم تبلیغاتی

تولید و ساخت بهترین فیلم‌های تبلیغاتی برای سازمان‌ها، برندها، صنایع، شرکت‌ها و پروژه‌های عمرانی

ساخت تخصصی فیلم تبلیغاتی برای سازمان‌ها و برندهای پیشرو

تولید فیلم‌ تبلیغاتی با استانداردهای کیفی *NYFA توسط تیم‌های فیلمسازی آنی‌بین

تولید فیلم‌های تبلیغاتی ممتاز و Premium برای شرکت‌ها و برندهای بزرگ تخصص ماست.

در آژانس تبلیغاتی کانون آنی‌بین، ما برای سازمان‌ها و برندهای پیشرو فیلم‌های تبلیغاتی تخصصی تولید می‌کنیم. با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و تیمی حرفه‌ای، ما بهترین نتایج را برای مشتریان خود به ارمغان می‌آوریم.

ما در کانون آنی‌بین برای سازمان‌های دولتی و خصوصی، شرکت‌ها، استارتاپ‌ها و برندها، صنایع تولیدی و نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاه‌ها و همچنین پروژه‌های ساختمانی و عمرانی فیلم‌های ممتاز و با استاندارد‌های بین المللی تولید می‌کنیم.

تعدادی از مشتریان آنی‌بین

همواره در کنار برترین برندهای کشور بوده‌ایم

مشتریان ما یکی از دلایل برتری ما در بازار هستند.

فیلم تبلیغاتی حامیران
فیلم تبلیغاتی پرشین فولاد آریا
کارگاه ساختمانی با مهندسان و HSE
کارگاه ساختمانی جرتقیل

چرا ساخت فیلم تبلیغاتی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها اهمیت دارد؟

با افزایش ساخت و توجه مردم به ویدیوهای تبلیغاتی، تعداد زیادی از مدیران شرکت‌ها به ساخت یک فیلم تبلیغاتی به عنوان یک ضرورت در برنامه بازاریابی و عملیات روزانه خود توجه می‌کنند. در مطالعه اخیری که مجله Forbes در سال ۲۰۲۲ میلادی انجام داد مشخص شد که 75 درصد مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها هفته‌ای حداقل یک بار ویدیوهای مرتبط با کار خود را در وب‌سایت‌های مختلف مشاهده می‌کنند. لذا، فقط به این دلیل که شما یک کسب و کار B2B هستید، به این معنا نیست که باید به روش‌های قدیمی مانند کاتالوگ و بروشور و سررسیدهای سالیانه روی بیاورید تا به مخاطبین هدف خود برسید.

در کانون آنی‌بین چه نوع فیلم‌هایی تولید می‌شود؟

تولید فیلم‌های تبلیغاتی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها

این فیلم‌ها در حدود ۲ تا ۵ دقیقه و یا بیشتر، به معرفی سازمان‌‌ها و شرکت‌ها و پرداخته و همزمان هویت آن مجموعه، امکانات و توانمندی‌های آن را به زیباترین حالت ممکن نمایش می‌دهد. معرفی دستاوردها و جایگاه کنونی مجموعه، محصولات و همکاران تجاری نیز از سایر موارد قابل نمایش می‌باشند. موارد استفاده این فیلم‌ها در مجامع سالیانه، پخش در وبسایت و شبکه‌های اجتماعی، جذب سرمایه‌گذاران و پخش در نمایشگاه‌ها و رویداد‌های مرتبط می‌باشد.

تولید فیلم‌های تبلیغاتی کارخانجات و صنایع تولیدی، نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاه‌ها

این فیلم‌ها در دسته فیلم‌های صنعتی قرار می‌گیرند اما برای کانون آنی‌بین فرایند برنامه‌ریزی، پیش تولید و تولید آن مشابه سایر فیلم‌های تبلیغاتی می‌باشد. این فیلم‌ها علاوه بر اینکه مجموعه صنعتی مورد نظر را به بهترین حالت ممکن معرفی می‌کنند، باید در قاب تصویر بهترین نمایش ممکن از آن مجموعه را ارائه کنند. تصاویری جذاب و با کیفیت در قالب سناریوی کامل و دقیق که توسط تیم تولید و کارگردانی حرفه‌ای کانون آنی‌بین تولید شده اند.

ساخت فیلم‌های تبلیغاتی پروژه‌های عمرانی، ساختمانی و  فیلم‌های روند پیشرفت پروژه‌ها در بلند مدت

سازندگان انبوه املاک، سازندگان ویلا و گروه‌های ساختمانی برای نمایش پروژه‌های ساختمانی انجام شده‌ی خود مدت‌هاست که از فیلم‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند.

در کنار آن شرکت‌های مهندسی و عمرانی برای ثبت و مستندسازی پروژه‌های عظیم خود و همچنین ارائه گزارش به کارفرمایان خود می‌توانند از خدمات مستندسازی کانون آنی‌بین برای پروژه‌های بلند‌مدت استفاده کنند. در این پروژه‌ها علاوه بر استفاده از دوربین‌های تایم لپس (Time Lapse – گاه‌گذر) برای ثبت مراحل اجرای پروژه در بازه‌های چندین ماهه تا چندین ساله، تیم تولید و تصویربرداری کانون آنی‌بین در بازه‌های زمانی مشخص به محل پروژه مراجعه کرده و اقدام به مستندسازی مراحل پیشرفت می‌کنند. تهیه فیلم‌های کوتاه گزارشی در بازه‌های مورد نظر سفارش دهنده و همچنین فیلم گزارش جامع احداث پروژه از خروجی‌هایی است که در این نوع از خدمات توسط کانون آنی‌بین تهیه می‌شود.

فیلم تبلیغاتی آرکا تجارت
فیلم تبلیغاتی مپنا - Mapna Mind

برای تولید یک ویدئو یا فیلم تبلیغاتی معمولا این مراحل طی می‌شود:

مراحل قبل از تولید یا Pre-Production:

تعیین بودجه، ایده‌پردازی و در نهایت نوشتن یک ساختار کلی (یا خلاصه سناریو) از مهمترین مراحل پیش تولید است. اگر نیاز به صدای گوینده هست، اغلب قبل از ورود به مرحله تولید ضبط می‌شود.

مراحل تولید یا Production:

پس از تعیین سبک مورد نظر، یک ساختار دقیق و برنامه ریزی شده برای فیلم تهیه شده و صحنه به صحنه اقدامات مورد نیاز مشخص و برنامه‌ریزی می‌شوند. سپس تعیین نقاط دقیق برای فیلمبرداری، انتخاب بازیگران (در صورت نیاز) و انجام فیلمبرداری با یک تیم حرفه‌ای تولید شامل عوامل کارگردانی، فیلمبرداری، نورپردازی ،صدابرداری و طراحی صحنه انجام می‌شود.

مراحل پس از تولید یا Post-Production:

در این مرحله فرایند تدوین و صداگذاری فیلم و انجام ویرایش‌های مورد نیاز، اضافه کردن جلوه‌های ویژه تصویری نهایی مانند VFX ها، نمودارها، انجام مراحل اصلاح رنگ و نور انجام می‌شود.

هزینه ساخت فیلم تبلیغاتی در سال 1402

با جدول تعرفه و نحوه قیمت‌گذاری برای ساخت فیلم‌های تبلیغاتی و فیلم های سازمانی Corporate Video آشنا شوید.

جدول تعرفه هزینه و قیمت ساخت فیلم تبلیغاتی | به روز رسانی : فروردین 1402

هزینه و تعرفه ساخت فیلم تبلیغاتی – کورپوریت ویدئو Corporate Video

مدت زمان خروجی نهایی

حدود ۵ دقیقه یا بیشتر

حدود ۲ دقیقه

پایه قیمت

از ۱۵۰ میلیون تومان

از ۷۰ میلیون تومان

مدت زمان تولید

حدود ۳۰ روز

5 تا 7 روز

عکاسی از لوکیشن پروژه – رایگان

yes-tick

تیزر 60 ثانیه از خلاصه فیلم – رایگان

yes-tick

ابعاد پروژه

Full HD 1080p – 4k

Full HD 1080p

استفاده از گوینده حرفه ای با صدای آشنا

yes-tick

تدوین تخصصی و اصلاح رنگ پیشرفته

yes-tick

تیم کارگردانی و تولید متخصص

yes-tick

استفاده از دوربین و تجهیزات سینمایی مدرن

yes-tick

ویدیوگرافیک | اینفوگرافیک

yes-tick

تهیه سناریو یا متن فیلم

yes-tick

مدلسازی ، انیمیشن و رندر سه بعدی

سفارشی

  • در صورتی که لوکیشن پروژه خارج از شهر تهران باشد هزینه‌ها با افزایش همراه خواهند بود.
  • امکان تولید فوری و در حداقل زمان تنها در کلاس eco فراهم می‌باشد.
  • در تمامی تولیدات، قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران رعایت خواهد شد.

به چه خدماتی نیاز دارید؟

خدمات ما در آژانس تبلیغاتی کانون آنی‌بین

با هم صحبت کنیم؟

شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 الی 18

021-88814800

021-88814900

واتس‌اپ 09337777044

برای پاسخگویی بهتر حتما قبل از تماس تلفنی این فرم بریف را مطالعه نموده و پاسخ آن‌ها را آماده نمایید.

سوال‌هایی که ممکن است برای شما پیش بیاید

فیلم تبلیغاتی چه کاربردی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها و صنایع دارد؟

ساخت فیلم تبلیغاتی می‌تواند نام، هویت برند و مجموعه شما را با شتابی بی سابقه گسترش دهد. یک فیلم تبلیغاتی می تواند در جلسات مجمع سالیانه ، هنگام عقد قراردادهای جدید ، برای جذب سرمایه گذار جدید و از همه مهمتر برای پخش در نمایشگاه‌های بین المللی پخش شود.

ساخت فیلم تبلیغاتی چقدر هزینه دارد؟

فیلم های تبلیغاتی شرایط ساخت گوناگون و در نتیجه هزینه های متفاوتی دارند. این فیلم ها معمولا در انواع 5 دقیقه ای یا کمتر تولید می شوند و حداقل هزینه ای در حدود ۵۰ میلیون تومان دارند که این عدد برای پروژه های بزرگتر افزایش می‌یابد. ما در کانون آنی‌بین برای سهولت در تصمیم گیری شما جدول تعرفه ای را به عنوان مبنای هر پروژه تهیه کرده ایم که می تواند برای برآورد هزینه پروژه فیلم تبلیغاتی شما سودمند باشد.

ساخت یک فیلم تبلیغاتی چقدر زمان لازم دارد؟

ساخت یک فیلم تبلیغاتی با توجه به موضوع و گستردگی لوکیشن‌ها بین 1 تا 6 ماه زمان نیاز خواهد داشت. این مورد در ابتدا و طی جلسات هماهنگی و بریف به اطلاع شما خواهد رسید.

چه کسب و کارهایی از داشتن فیلم تبلیغاتی سود خواهند برد؟

گستره‌ی وسیعی از مجموعه‌ها می‌توانند از یک فیلم تبلیغاتی منفعت داشته باشند. استارتاپ‌ها ، شرکت و کارخانه‌های صنعتی ، شرکت‌های ارتباطی اینترنتی و تلکام ، واحدهای پالایشگاهی و پتروشیمی و واحدهای خدماتی.

 بسته های پیشنهادی کلاس A شامل این موارد هستند:

فیلم تبلیغاتی کامل    |    یک تیزر و آگهی تبلیغاتی حدود ۶۰ ثانیه    |    انجام عکاسی صنعتی

چرا آنی‌بین؟
چرا آنی‌بین؟

کلیه تولیدات کانون آنی بین توسط افراد متخصص و با تجربه و همچنین تجهیزات حرفه ای سینمایی تهیه می شود

طرح اولیه فیلم و تیزر تبلیغاتی
طرح اولیه

طرح و سناریوی پروژه از ابتدا بر اساس اهداف برند، مخاطب و رسانه مورد نظر به صورت اختصاصی برای شما تهیه می شود.

محل انجام پروژه
محل انجام پروژه

برای پروژه های خارج از تهران هزینه تولید افزایش خواهد یافت. همکاران ما برای یافتن بهینه ترین راهبرد به شما کمک خواهند نمود.

محاسبه هزینه فیلم تبلیغاتی
محاسبه هزینه

هزینه های مندرج در جدول پایه قیمت می باشد. قیمت نهایی پس از مشخص شدن جزییات هر پروژه محاسبه می گردد.

هنگامی که شما تصمیم می گیرید برای کارخانه؛ سازمان و یا شرکت خود یک فیلم تبلیغاتی، یک فیلم صنعتی و یا یک مستند تهیه کنید لحظه‌ی بسیار مهمی است. این همان زمانی است که شما در اولین قدم از یک مسیر مهم هستید که می تواند نام و هویت برند و مجموعه شما را با شتابی بی سابقه گسترش دهد. و این بسیار مهم است که چگونه اولین قدم ها را بر می دارید. مهم است دوستانی داشته باشید که این مسیر سخت را بارها رفته باشند و در هرزمان شما را راهنمایی کنند.

پس آسوده باشید و به ما اعتماد کنید. ما در کانون آنی بین تعداد بسیار زیادی فیلم های تبلیغاتی و صنعتی موفق برای صنایع، سازمان ها و شرکت های ایرانی (و خارجی) تولید کرده ایم و می دانیم چگونه شما و مجموعه تان را به بهترین شکل ممکن و با زیبایی منحصر به فرد نمایش دهیم.

پس به ما اعتماد کنید و بدانید که فیلم مجموعه شما در دستان گروهی متخصص و با تجربه خواهد بود که از اولین قدم تا انتهای کار، بهترین رسیدگی را به آن خواهند نمود.

ساخت فیلم تبلیغاتی

ما چگونه برای کسب و کار شما فیلم تبلیغاتی تولید می کنیم؟

با روند کلی انجام پروژه های فیلم تبلیغاتی در کانون آنی بین آشنا شوید

هرگاه مصمم به ساخت یك فیلم تبلیغاتی برای كسب و كار خود شدید با ما تماس بگیرید و اطلاعات اولیه ای از آنچه در ذهن دارید را به كارشناسان ما منتقل نمایید.

سپس ما با بررسی نظرات شما و امكان سنجی موارد مختلف و شرایط پروژه و با توجه به تجربه طولانی خود ، پیشنهادی كامل و مكتوب شامل جزییات پروژه ، زمان بندی ، نحوه انجام و پیشنهادات قیمتی را برای شما ارسال می كنیم.

در صورت تایید موارد ارائه شده و رسیدن به یك تفاهم مشترك پروژه كلید خورده و در اولین قدم اقدام به بازدید از محل و شروع نگارش سناریو می كنیم.

ما در كانون آنی بین بر این باوریم كه كیفیت تولید به مراتب از موارد دیگر مهم تر است و تاكید ویژه ای بر این موارد داریم.

ما چگونه برای کسب و کار شما فیلم تبلیغاتی تولید می کنیم؟
انواع فیلم تبلیغاتی
شرکت ها، موسسات و سازمان ها

شرکت های خدمات ارتباطی و اینترنتی و نمایندگان خدمات پس از فروش ، موسسات مالی و اعتباری ، شرکت های بیمه ،‌ شرکت های خودرویی داخلی و خارجی ، تامین کنندگان سیستم های نظارتی و امنیتی …

برای معرفی شرکت ها و خدمات ، پخش در همایش ها و سمینار ها ، نمایشگاه ها … یکی از ضروری ترین اقلام مورد نیاز تبلیغاتی شرکت ها ، داشتن فیلم تبلیغاتی است.

با در اختیار داشتن یک فیلم کوتاه تبلیغاتی (5 تا 10 دقیقه) میتوانید در کمترین زمان و به بهترین نحو ، خدمات موسسه و شرکت خود را به مخاطبانتان معرفی نمایید.

چه در نمایشگاه باشید ، چه در محل شرکت خود و چه در مسافرت های خارجی ، فرقی نمی کند. بهترین ابزار تبلیغاتی شما در اختیارتان است. کافی است فیلم مخصوص به خوتان را همراه داشته باشید و یا در وبسایتتان قرار داده باشید.

انواع فیلم تبلیغاتی
فیلم گزارش و مستند برای مجمع سالیانه سازمان ها

سازمان ها و موسسات برای ارائه گزارش سالیانه به سهام داران در مجامع عمومی اقدام به ساخت فیلم می نمایند. این روش یکی از بهترین راه ها برای ارائه گزارش های مالی در فضایی جدید و تاثیرگذار می باشد.

ما در کانون آنی بین کامل ترین و جذاب ترین فیلم های مجامع سالیانه در کشور را تا کنون تولید نموده ایم به نحوی که اولین انتخاب سازمان ها و شرکت های معظم کشور برای سفارش ساخت فیلم گزارش سالیانه ، کانون آنی بین می باشد.

فیلم سازمانی معرف سازمان شما و تاثیرگذار ترین شیوه برای ارائه اطلاعات به مخاطبین ، سهامداران و هیئت مدیره می باشد.

نکات مهم و تاثیرگزار برای تولید فیلم تبلیغاتی

نکات مهمی که برای ساخت یک فیلم تبلیغاتی استاندارد باید مورد توجه قرار گیرد

نکات مهم و تاثیرگزار برای تولید فیلم تبلیغاتی

تیم کارگردانی با تجربه

برنامه ریزی دقیق

استفاده هوشمندانه از تجهیزات

تکنیک های سینمایی

تصویربرداری پیشرفته

صداگذاری اصولی و با کیفیت

تدوین صحیح و اصولی

شیوه صحیح نورپردازی

تصحیح رنگ پیشرفته

اینفوگرافیک های جذاب

و صدها جزییات ریز و درشت دیگر كه باعث تفكیك یك فیلم با استانداردهای جهانی از یك فیلم معمولی می شود. مخاطب عام هیچ گاه از این جزییات با خبر نمی شود تنها حس خوبی كه از دیدن فیلم تبلیغاتی یك مجموعه عایدش می شود را به یاد خواهد داشت و این هدفی است كه ما در آنی بین به دنبال آن هستیم: القای یك حس خوب.

پس اگر شما هم برای مجموعه خود به دنبال یك چنین ابزار تبلیغاتی هستید و تبلیغات عادی و آماتوری برایتان راضی كننده نیست به شما تبریك می گوییم. آشنایی ما با شما سر آغاز یك همكاری طولانی و شیرین خواهد بود.

بلاخره کدام درست تر است؟

فیلم صنعتی یا فیلم تبلیغاتی؟ شاید هم مستند صنعتی؟

بعضی ها ترجیح می دهند برای ارائه خدمتشان از عنوان فیلم صنعتی استفاده کنند، برخی هم از موارد دیگری که ذکر شد استفاده می کنند. اما راستش را بخواهید هیچ کدام از اینها کاملا درست نیستند. در زبان انگلیسی به این نوع فیلم ها کورپوریت ویدیو (Corporate Video) یا (promotional Video) می گویند که در بهترین حالت به فیلم سازمانی ترجمه می شود.

اما اینکه چرا در ایران ما بیشتر از عناوینی چون فیلم صنعتی یا فیلم تبلیغاتی استفاده می کنیم به دلیل رایج بودن این مورد در بین مشتریان است. درست مانند “تیزر تبلیغاتی” که به اشتباه به جای “آگهی تبلیغاتی” استفاده می شود.

فیلم تبلیغاتی چیست؟ فیلم صنعتی چیست؟

به زبان خیلی ساده ، می توانید فیلم خود را بسازید! فیلم تبلیغاتی یا فیلم صنعتی به منظور نمایش تأسیسات صنعتی و سیر تولید کالا از لحظه ورود مواد اولیه تا زمانی که کالا به بازار عرضه می شود و همچنین نحوۀ نظارت و کنترل کمی و کیفی و یا تحقیقات جهت بهینه سازی و گسترش خط تولید ساخته می شود. هدف از ساخت چنین فیلمی نشان دادن کیفیت تولید کالا و برجسته سازی نکات مثبت و چگونگی فرآیند تولید و نمایش آن برای افرادی است که امکان حضور و بازدید، از کارخانه برایشان فراهم نیست.


می توانید شرکت ، کارخانه ، مغازه ، محصولات ، خدمات و هر چیزی و هر جایی را که دوست دارید مشتریان و مخاطبان شما مشاهده نمایند ، در قالب یک فیلم تبلیغاتی تهیه نمایید . چنانچه گفت و گو و صحبتی با مخاطبان خود دارید ، می توانید آن را حین پخش کلیپ و زمانیکه بخش های مختلف در ویدیوی تبلیغاتی پخش می شود ، مطالب را توامان به سمع و نظر بینندگان برسانید تا توضیحات و نکات تکمیلی شما را همزمان با تماشای کلیپ ، بشنوند . یا اگر کلیپی را برای پخش در تلویزیون و تبلیغ در رسانه ملی مد نظر دارید ، امکان این فراهم است که همه مطالب مزبور را بدین منظور پایه ریزی و اجراکرد . حتی برای پخش از صدای ملی ، رادیو ، می توان صوت این کلیپ را با تعدیلات و تغییرات مناسب ، تهیه کرد .


کانون آنی بین با شیوه ای حرفه ای در امر فیلم برداری و آگاهی نسبت به اصول و تکنیک های مرتبط با انسجام و پیوستگی لازم و چشم نواز در تدوین ، میکس ، مونتاژ و همچنین صداگذاری و افکت گذاری ، شما را در داشتن کلیپی جامع و بی نقص و از هر نظر منحصر به فرد و کامل یاری می نماید

همراهی قابل اعتماد

انتخاب یک آژانس تولیدکننده فیلم و تیزرهای تبلیغاتی یک مساله بغرنج است! به همین خاطر از تولید محتوای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام گرفته تا ساخت فیلم هویت برند ما با شما هستیم.

هوش و خلاقیت

با ایجاد توازن بین خلاقیت و استراتژی های تعیین شده، سخت ترین پیچیدگی‌ها را به زیبایی حل می‌کنیم بدون آنکه هر کدام فدای دیگری شود. نسبت خلاقیت به استراتژی ما ۱:۱ است.

راه‌حل‌های به‌صرفــه

به خود افتخار می کنیم که همیشه در تقاطع کیفیت و هزینه قرار داریم! به این معنا که بیشترین نتایج خارق‌العاده را از هر ریال هزینه ای که برای تولید فیلم ، تیزر و آگهی خود می‌کنید برایتان استخراج می‌کنیم.

با ما تماس بگیرید

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 17 آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما هستیم.

برای پاسخگویی بهتر حتما قبل از تماس تلفنی این فرم بریف را مطالعه نموده و پاسخ آن‌ها را آماده نمایید.

ارسال پیام در واتس‌اپ

0933-7777044

ارسال ایمیل

info@anibeen.com

021-88814800

021-88814900